Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 20 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2013
Голосов 4 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур В заманчивом Париже + Мюнхен, Дрезден и Диснейленд!!!

Хотілося б подякувати АККОРД-туру за чудову подорож по доступній ціні. Маса надзвичайних вражень та позитивних емоцій. Тур досить насичений, але саме це і сподобалося. За дуже малий проміжок часу встигли подивитися дуже багато прекрасних місць. Важкими видалися нічні переїзди з причини не дуже комфортного автобусу. Занадто малий проміжок між сидіннями, автобус не призначений для довготривалих подорожей. Але у салоні завжди було чисто, працювали кондиціонери, освітлення. Гарно підібраний матеріал та фільми (а для дітей були навіть мультфільми) не давали часу нудьгувати. Окремо хотілося б зазначити професіоналізм гіда - Всеволода Невського. Незважаючи на досить молодий вік, хочеться відзначити надзвичайний досвід Всеволода, його вміння справлятися з нестандартними ситуаціями (таким як термінова заміна екскурсовода, який не сподобався капризним туристам групи), а також завжди позитивний настрій, яким він заряджав оточуючих. Всеволод турбувався про групу в цілому, а також про кожного туриста окремо. Поселення відбувалися дуже організовано та швидко. У деяких випадках Всеволод суміщував професію гіда та носильника (щоб дати змогу подорожуючим побачити більше цікавого, разом з водіям сам завантажував речі членів групи до автобусу). Більшість подорожуючих, які не обирали факультативні екскурсії завжди були під контролем гіда і отримували його поради. Хотілося б щоб не лише члени групи, а й керівництво АККОРД-туру відзначало та винагороджувало таких гідів. Окрема подяка Всеволоду за його терпіння!

В цілому все сподобалося, не розчарував Париж і дуже вразили Берлін та Дрезден. Неймовірно цікавою видалися екскурсії "Зачарований Берлін" та до Саксонської Швейцарії. Рекомендую цей тур, але обов'язково у супроводі такого гіда як Всеволод. Це була перша подорож з АККОРДОМ і впевнена, що не остання.

Ще раз дякую АККОРД-туру та Всеволоду!

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах