Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 20 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Надзвичайно хочу поділитись враженням від поїздки, насамперед це автобус - казковий ****, при моємі рості 188см ноги в колінах скласти не можливо а в дорозі 2 нічних переїзди, водії із своїми обовязками крутити руль справлялись, правда деколи блудили та солярка закінчиелась посеред дороги, але це їм простити можна, нарікань на них немає.

Нашим керівником групи була Таня Пузирченко (пардон якщо помилка у фамілії), симпатична, молода студентка, яка поняття не має як керувати 40 туристами, тут хочеться по пунктах:

1. зупинки в дорозі робили майже тільки на платних заправках (мова йде про М і Ж), тобто якщо ви плануєте їхати в цей тур тільки на М і Ж потрібно взяти 10-15 у. е. з невідомих причин безкоштовні стоянки ми минали???

2. інформацію наша Таня давала стисло, коротко, і завжди не по темі... до прикладу те що я знахожусь в іншій країні (під час переїзду) я взнавав по смс на телефоні а вже на наступний день від Тані, інформацію про маршрут нам ніхто не надавав - следущая остановка будет примерно через 3-3,5 часа.... все.. а скільки ми проїхали, скільки ще їхати, де ми є??? як вівці.. весь автобус мовчить, все всіх влаштовує.

3. підбірка музики та фільмів, музики було мало тому вона сприймалась нормально.. фільми Тяня включала старенькі, особисто я їх вже бачив неодноразово.. програми "Орел и решка" нам надавали більше інформації чим наш гід Тяня.

4. в подальшому після декількох скарг нас (2 пари) Тяня почала обходити, питання проїзду переводила на водіїв, які в свою чергу відповідали що у вас є керівник групи і він керує парадом!

5. на екскурсіях ми були тільки 2 (і слава Богу), до речі гроші за екскурсії з вас будуть збирати зразу як ви вирушете... хоча від ним потім можливо відмовитись, що і зробили інші туристи. одна з екскурсій на яку ми ходили з Тянічкою - на корбалик по Сені в Парижі, не забутьно.. вишли з готелю, дійшли на автобсну зупинку після чого проїхали пару зупинок перейшли на метро, проїхали ще пару зупинок, пересіли на інше метро і вже потім вишли до кораблика, додам що за гром. транспорт ви також платите окремо... так як з нами був товариш який проживав в Парижі і дивувався експерементам добирання нашого гіда Тяні, назад ми вертались окремо.. сіли на поїзд по тих самих білетах (білети діять певний проміжок часу 1-2 год тому ви можете ними користуватись на зворотньому напрямку, що ми і зробили) проїхали 4 зупинки і до готелю лишилось пройти 500 м, по часу це зайняло 22хв. ми ще встигли замовити піцу з вином, перекусити і повенутись в готель майже із нашою групою...

6. тема їди... поїздка виглядала наступним чином, туалет зупинка 5-15хв, перекустити 30-40хв. ставали ми тільки тоді коли, напевно, хотіла їсти наша Таня.. бо в людей вона жодного разу не спиталась хто що хоче... тільки дякувала за пунктуальність і називала нас ідеальною групою. тому люди харчувались хто в автобусі, хто на заправках, хто тільки в готелях. сніданки в готелях були досить ситні, було з чого вирати.. тут жирний +.. готелі так само в порядку.. гарні номера.. чисто.. аналогічно +.

7. тепер про екскурсії.. перша екскурсія була в Берліні, проводила її гід Мальвіна - старша жіночка "бабуля", яку не було чути раз, не встигали за нею два (так як хотіли зробити фото і т. д.) і саме головне не було цікаво три!!! гід у франції Іван Іванович руский емігрант з Пітера, бувший актор, людина з харизмою, яле вся бесіда на одній інтонації і криках, тому тяжко було розібрати, що він показував і розказував.. а нам ще так пощастило, вікно біля наших місць було єдине запотівше і з конденсатом, тому роздивитись чи зробити фото було не можливо!!! в цілому гіди такі собі, водятьь вас по центру міста в радіусі 500м зігзагом і розказують купу дат та подій давніх часів.

8. кораблик на сені - вартість екскурсії коштує 16 у. е. якщо ви йдете окремо 13 У. е. я так розумію що по 3 у. е. (20 чоловік). Тяня взяла за те що ми добирались більше години на трьох транспортах. на кораблику її з нами не було. наступна наша екскурсія була похід до лувру... вартість 38 у. е. включає гіда + навушник з приймачем і 2 год. екскурсії. якщо ви бажаєте йти самі вартість білета складе 11 у. е. в луврі 2 год як капля в морі, побачили те де нас водили... на інші екскурсій ми не йшли, а хотіли провести час в Парижі.. якщо ви будете записуватись на всі екскурсії будете загнані як собака і реально вільного часу щоб нормально пройтись (не спіша), зробити фото, поїсти, купити сувеніри і т. д. у вас буде 1-2 год максимум.

9. ціни на їду є цілком нормальним для європи, розраховуйте від 10 у. е. на чловіка.. в німечин ми пообідали з пивом на 80 у. е. (четверо), в празі, набагато смачніше за 70 у. е. в парижі 3 піци і вино витянули 60 у. е. в польші на заправці в середньому 25-40 грн з чоловіка. люксембург 7-10 у. е.

підводячи підсумок.. в загальному все сподобалось крім автобуса (відстань між кріслами) та Танічки, яка постійно напрягала своєю бесідою коли люди спали, мовчанням коли ми проїзжали через міста та країни. на мою думку людині бракує організаторських здібностей, мати повагу до людей і зробити їх відпочинок незабутнім. враження від побаченого залишуться на завжди, і запамятайте якщо справді хочете гарно відпочити то зробіть собі відпочинок самі, не залежте від когось, купіть карту міста, перекладач (якщо не володієте анг. на якій ми спілкувались в кожній країні), вирушайте на ті міста, які вам є цікавими.

P. S. Шановна Танічка Пузирченко, якщо ви читаєте цей відгук, моя вам порада шукайте собі іншу професію - туризм це не ваше, ми від вас так відпочили 1 день в Парижі.. шкода що це був тільки 1 день...

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах