Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 25 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Їздили з жінкою весною, тільки повернулися. Враження супер, вдже повезло з погодою. Тур дуже насичений, якщо брати всі факультативи, то будьте готові, що вільного часу не буде взагалі. Хотіли їхати в Голандію, полуалося дорожче і менше міст, так як жінка перший раз їхала в тур по Європі, то вирішили взяти цей.

Наш гід - дівчина Марина. Дуже стралася, завжди усміхалася, старалася всім догодити - молодець. Єдине, що в силу того що спеціалізується по турах в Італію їй бкло дуже тяжко вести даний тур, але справилася вона достойно.

Готуйтеся до того, що все буде розписано хвилину в хвилину, тур оглядовий, тому для тих хто не був по можливості треба брати максимум факультативів.

Ціни на диво в містах перебування не є буже високі. Деж дорога тільки вода та хліб. 1,5л фляшка води в австрії коштувала 2-3 євро.

В Польщі Венгрії та Чехії можна перекусити за досить адекватні гроші, враховуючи що це столиці європейських країн.

На мою думку в Кракові не варто брати факультатив з екскурсією в пивоварню. Інформації про пиво майже нема, сам процес пивоваріння не показують, екскурсовод веселий, але сама екскурсія дуже коротка. Єдине, що тішить - вечеря, але на мою думку за 23 євро краще просто залишити собі вільний час, спокійно погуляти по Кракову та повечеряти де інде, крім того 23 євро вистачить на дуже порядну вечерю на людину, ще й лишиться скоріш за все. Також це єдиний факультатив, який пропустити не було б шкода, так як наступні всі дуже цікаві.

Готуйтесь до того, що оглядова екскурсія по Празі буде дуже швидкою, оперативною та виснажливою. Дуже велике місто, дуже багато визначних місць, тому екскурсовод старається показати якнайбільше, а часу дають небагато.

Екскурсію на кораблику по Влтаві на мою думку брати варта. Дуже багатий шведський стіл і 2 напої. Дуже приємно після виснажливої обзорки посидіти за столиком, пообідати, попити пиво і подивитися на берега Влтави. Справді екскурсія дуже сподобалась.

Тіні старого міста - екскурсія на смак. Нічого дуже чарівного чи моторошно чи захватуючого в ній нема. Екскурсовод передягнений в відьму розповідає найчастіше смішні вигадані історії. Єдини + екскурсії в тому, що в ході екскурсії ви гуляєте по вечірній Празі, це справді гарно. Хоча особисто я б від неї не відмовився.

Факультативи в Відні хорші усі. Обов'язково попросіть гіда про екскурсію - Дворцы империи. Її немає зараз в переліку, але вона раніше була і наш гід її для нас організував. Це справжня краса. Вас везуть в палаци Шин Брун і Бельведер. В Шин Бруні є оглядова екскурсія всередині, з повністю збереженим інтер'єром того часу.

Відень в вечірньому наряді, накож "на любітєля". Огляд міста з гори на мене великого враження не справив. Сильний вітер, туман, може просто нам з погодою тоді не повезло. Вечеря не дуже пишна, баянист також співає під настрій. Але на вільний час її міняти не варто, якщо не маєте якоїсь певної цілі, то краще йти туди. Кілька людей з автобуса були на Курсалоні, їм здається не дуже сподобалось, крім того Концерт має чіткі часові рамки і часто закінчується пізніше, тому гід може може попросити вас піти скорше.

Будапешт мені сподобався найбільше, саме досконілістю оглядової екскурсії (екскурсовод Женя). По красі, на мою думку гарніший Відень, але чщмусь в душу найбільше запав Будапешт. Прогулянку на кораблику беріть обов'язково, після неї ви матимете більше уявлення про місто. Оглядова екскурсія цікава та інформативна, але через обмеженість сачу не може добре охватити все місто. Якщо будете мати вільний час і захочете йти пообідати - йдіть в ресторан Паприка. Він знаходиться на відстані 300 м від площі героїв. Якщо стояти спиною до площі, йдіть вліво по вулиці вздовж парку, ресторан знаходиться на куті. Часто буває черга, треба почекати хвилин 5-10 доки звільниться столик. Все дуже смачно, недорого і колоритно і головне є російське меню. Дуже смачний суп халаслі, угорська уха. Ми з дружиною взяли Гуляш, халаслі та страву в розділі "страви на двох", два пива і заплвтили за це 9000 форієнтів (привбизно 30 євро). Якщо берете перше, то друге можете брати на двох одне. Не беріть страву з розділу "страви на двох", якщо берете перше, ви її точно двоє не зїсте, хіба що четверо. Взагаді порції дуже великі і страви дуже цікаві.

Загалом тур дуже сподобався. Для тих в кого не багато часу і обмежено з фінансами - цей тур супер.)
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах