Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
2
фото
Поездка: 21 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Апрель 2013
Голосов 676 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Мечтая о нем: Амстердам, Брюссель, Париж!

№683 Тур - супер! Залишились задоволені. Наталка Волошин - молодчинка. Водії - молодці. Група - хороша. Дрезден - так собі. Саксонська Швейцарія - гарно, але шкода що дерева ще не розпустились для повноцінної краси. Нічний переїзд не втомив, так як автобус був зручним. Амстердам - неперевершено!!! (навіть не зважаючи на те, що гід на оглядовій екскурсії була ЖАХ!!!) Екскурсія в Заансе Сханс цікава, але в темпі "галопом по Європі". Волендам - казкове містечко, дуже-дуже сподобалось - раджу всім. Вечірній Амстердам залишив незабутні враження - стійкий аромат марихуани по вуличках, цікаві об'єкти для споглядання у вітринах, екскурсія по вулиці Червоних ліхтарів, яку проводила Катя (молодчинка) дуже-дуже-дуже сподобалась! Койкенхоф - очікувала значно більше, ніж побачила, але все по простій причині - весна прийшла пізно і багато квітів ще не розцвіли. Брюсель - місто, як місто, нічого особливого і Манекен Піс - як кажуть в народі "шо небудь". Париж знову ж таки в темпі "галопом по Європі" - оглядова екскурсія доволі таки непогана. На фото біля Ейфелевої башні дали лише 7 хв. - фото то ми встигли зробити, а от роздивитися її не було часу, на жаль (а хотілось би помилуватись). Монмартр - гіду Єгору - "дякуєм" - людина на своєму місці. Ескурсії, які хотіли ще відвідати в Франції не відбулися (група була неактивна, так як більшість їхали не вперше). Слідуючий день провели в Діснейленді - за 66 євро побували в казці. Не вірте тим, які кажуть, що Діснейленд для дітей - не правда!!! На наш майже 30-річний вік він був в самий раз - натішились, як малі діти. Всі атракціони безкоштовні - це супер, а от перекусити недешево (якийсь там бутерброд 6-7 євро, кава 3 євро,...) Прага - гарне місто, але натовп втомлює і не дає можливості насолодитись Прагою. Хотілось би написати про екскурсію "Кораблик по Влатві" - були розчаровані... екскурсовод - дуже хороший, а от шведський стіл в поєднанні з екскурсією для наших "диких"людей - не варіант. Довелось споглядати жахливу картину, коли за нашим столиком "голодне" подружжя набрало собі аж 9!!! повних мисок наїдків (аж не мали куди їх ставити), потім бігали за добавкою, пакували в сумки - ЖАХ!!! Такої гидоти я ще не споглядала... Довелось слухати екскурсовода на палубі, так як дивитися на подружжя, яке топче в "два горла" (вибачте на слові, але по іншому то не виглядало) вже не було терпіння. Але це недолік не екскурсії, а наших окремих людей.

Рейс 683 - дякуємо за незабутні враження, подаровану подорож у казку і цікаву інформацію. Лише маленьке зауваження Наталочці - аудіо - і відеоматеріал нікудишній.

Другие отзывы натка

Голосов 37
Голосов 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах