Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
2
фото
Поездка: 21 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Маленькое французское путешествие Париж, Прага, Дрезден + Диснейленд!

Вітання з м. Харкова!!

Мандрувала Європою з туром "Миниатюрное путешествие в Братиславу или Французское приключение".

Про глибоке розчарування всього автобуса з приводу мультивіз говорити не буду, бо діла то не стосюєься.

Хочу відмітити, що автобус дуже комфортабельний, чистий, за проханням вмикали кондиціонер, а в під час переїздів - показували цікаві фільми (художні й документальні) або вмикали "тематичну" музику. Водії (Сергій і Григорій) доброзичливі й по собі лишають дуже теплі й приємні враження. Окреме їм ДЯКУЮ за їх важку роботу й той комфорт, який вони для нашої групи створювали.

Керівником групи була Лілія Жалівців. З першої хвилини дуже добре організувала нашу групу з 34 чоловік. Нічого не забула, на всі питання відповіла, за все попередила, коротше кажучи - перше враження - дуже добре.

Щодо туру - він лишив по собі не дуже райдужні враження. Складалось враження, що тур, хоч і професійно, але нашвидкоруч перекрайували. Замок - Червени Камєнь, котрий возвеличується серед мальовничих Малих Карпат - ми так і не побачили ні на початку, ні в кінці туру, виноробного району з дигустацією вин - теж не було, гід на екскурсію на "Легендарний Монмартр" запізнився десь на 30 хвилин, тощо.

Таксфрі. Здивував той факт, що ні керівник групи, ні в своєму агенстві, коротше кажучи НІХТО не міг сказати "яка етапність отримання таксфрі і виїзда з країни, і що первинніше". Послухалась керівника групи і лише втратила дорогоцінний час. = (На жаль, з цього приводу було втрачено понад 70Є (гадаю, ви б поборолися за таку суму, адже це не 15 і не 20Є).

Люди!! Не впадайте в паніку чи страх, все дуже просто. Поки ви годинами стоїте на кордоні - питайте де й йдіть оформлюйте свою таксфрі, не втрачайте дорогоцінний час. Черг немає. Займає це 10 хвилин. Приготуйте товар заздалегіть для показу на кордоні і чеки. І лише потім, спокійно встигаєте на перевірку до виїзду з зони шингену. Як то кажуть: і вовки ситі, й вівці цілі.

Акорд-Туру - дякую за різноманітні враження, за отриманий досвід, за безпечний й комфортабельний переїзд. Успіхів вам і нових вдалих ідей!!
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах