Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 20 апреля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Привіт усім! Свої враження насамперед пишу для тих хто їде в автобусний тур вперше, ящо ви досі вагаєтесь - їхати чи ні, навіть не сумнівайтесь і звичайно їдьте. Враження, які ви отримаєте залишуться з вами на все життя, а позитивні вони будуть чи негативні, повірте-залежатиме тільки від вас (ну і звичайно тих обставин на які ви аж ніяк не вплинете, але можете сприйняти спокійно та з гумором). Для мене автобусні тури існують тільки для того, щоб оглядово ознайомитись з країнами та містами в які обов"язково захочеться повернутись, але за більш комфортних обставин)) Направду будьте готові і фізично і морально - візьміть комфортний одяг, зручне взуття, пледи та подушки, якщо всетаки їдете в тур з нічними переїздами, запас води і позитивного настрою! Практично в усіх країнах Європи розуміють англійську, тому навіть коли у вас англійська на шкільному рівні, не переживайте - вас зрозуміють, в багатьх барах та ресторанах є меню на російській мові, практично всюди можна розраховуватись євро (виняток - заправки, євроценти там "не ходять"), ну і обов"язково майте карту того міста де плануєте подорожувати, вона вам не раз стане у пригоді.

Щодо конкретного туру "Любов, Париж та голуби"... все залежатиме від вас, керуючого групою, водіїв, гідів, погоди і т. п. )) Раджу конкретно визначитись хочете ви відвідати всі запропоновані екскурсії з гідом, який невідомо чи вам догодить чи краще вибрати всі цікаві вам місця та відвідати їх самостійно, озброївшись картою-повірте найчастіше - це єдиний правильний варіант, але тільки в тому випадку коли ви впевнені в своїх силах та не боїтесь загубитись у чужому місті.

Для тих хто вперше їде з аккордом рекомендую тур"Лазурна інтрига "-дуже вдало продуманий, цікавий, невиснажуючий і що не маловажливо без нічних переїздів тур, отримаєте масу задоволення, обіцяю)

Ну і насамкінець, шановні працівники аккорд-туру, пам"ятайте про своїх туристів-наш комфорт, супровід гідів, стан автобусів - таки впливає на наш позитивний настрій. Дякуємо вам за розуміння!

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах