Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 05 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
Голосов 354 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Самое короткое путешествие Уикенд в Словакию и Чехию

Рейс 119. Прекрасний тур, море вражень і приємних спогадів! Величезне спасибі компанії «Аккорд-Тур» за можливість проїхатись з комфортом і провести гарно вихідні, а також нашому керівнику – Василю Шатруку, який зумів створити приємну атмосферу в групі, незважаючи на розбіжності в думках між туристами, і звісно ж, водіям, які швиденько і без пригод повернули нас додому.

Виїжджали зі Львова 05.05.13, повернулись 09.05.13. Загалом з погодою в турі пощастило, хоча Дрезден зустрів нас дощем, однак це не зіпсувало загального враження ані про місто, ані від екскурсоводів. Хотілося б окремо відмітити професіоналізм гідів Світлани у Відні та Діляри у Празі – це люди, які знають свою справу і всю екскурсію (а я була на 2-х підряд, що тривали 4 ГОДИНИ!) уміють зацікавити. Всім раджу відвідувати екскурсію на кораблику по Влтаві у Празі – це чудова можливість поглянути на місто з іншого боку, а також почастувати смачну місцеву кухню.

Якщо дотримуватись всіх вказівок керівника, то загалом у кожному із міст є достатньо вільного часу, щоб погуляти і відчути їх атмосферу. Єдиний мінус, який уже прибрали, це пізній виїзд зі Львова, оскільки дорога до готелю в Словаччині в перший день неблизька і дуже важко починати тур, коли ти поспав вночі якісь 4 години. І ще невеличка порада для всіх подорожуючих – уважно перечитайте програму перш ніж обирати тур і усвідомте, що після такого роду відпочинку вам знадобиться іще деньок після повернення, щоб просто відпочити пасивно .

P. S. А для тих, хто їхав в даний тур лише тому, що розраховував на мультивізи, то зрештою всі їх отримали. Єдине – їх тривалість. То може бажання варто формулювати чітко?  Або Ви не туди звернулись? Все таки, тур за першоціль має показати міста, а мультивіза – лише приємний бонус!

Другие отзывы Helen

Календарь 01.07.2014 - отзыв на тур Шум прибоя!
Голосов 31
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах