Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
6
фото
Поездка: 20 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Май 2013
Голосов 19 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Ожерелье Гуцульщины

“До Карпат?? У травні??? О_о навіщо воно вам потрібно, їдьте відпочивати до Криму ті самі гори, але в п’ять разів ближчі, ще й позасмагаїте та у морі накупаєтесь! ” Приблизно так реагували друзі на нашу заплановану відпустку до протилежної сторони країни)) Але, на наш відпочинок вже нічого не могло вплинути!)) І не дарма! Адже коктейль з Карпатьскої природи, міст, якї пронизані історією, людей, які є колоритними представниками української культури…таке не може залишити байдужим!

Хочу висловити вдяку оператору Аккорд-Туру, який так добре спланував та влаштував наш відпочинок. Кожен день був насичений екскурсіями та подорожами, але у такому темпі, що їми можна було встигати насолоджуватись. Також хочеться відмітити, що усі послуги, як то готелі, сніданки, перевезення були на гідному рівні. Насправді говорять, що найкращий сервіс той, якого не помічаєш! Ми могли про такі дрібницы не хвилюватись, а просто насолоджуватись подорожжю!

Не можу не відмітити які цікаві та професійні екскурсоводи знайомили нас зі своїми містами! Так, пані Валентина у Івано-Франківську, змогла викликати у мені щире захоплення цим здавалося б невеликим, але ну дуже гарним! містом. Роман з Коломиї захопив гуцульською історіє та звичаями. Сергій у Львові з тонким почуттям гумору ознайомив нас з цим старовинним, надзвичайно гарним містом, та змусив подивитись на деякі його місця зовсім іншими очима.

І, звісно, особисту вдяку хочеться висловити чоловікам, які супроводжували нас усі шість днів подоржжі – Водію Івану та гіду Юрію! Це люди які люблять свою справу, та роблять її з незмінною посмішкою! Завдяки нашому гіду усю подорож ми перебували у чудовому настрої, та дізнались багато цікавих подробиць.

Ще раз дякую за незабутній відпочинок, я більш ніж задоволена! І так, природа Карпат насправді є неповторною та заряджає енергією!!!
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах