Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 19 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Танцуя вместе…Бавария и Чехия

Рейс 164, за гіда Олексій Каспрук.

Темінь завалює світ глобалізацією, ГМО, фільмами жахів, підступністю політичних шльондр і китайскими підробками...

Тому мужньо гляньмо у бік Добра і Світла, Данко присвітить своєю печінкою, а я, немов старенький дід Панас, розповім вам про поїздочку.

Олексій Каспрук, дай йому Бог здоров`я, творчої наснаги і багатих можливостей, як взявся дивувати найрізноманітнішою інформацією про усілякі цікавості стосовно поїздки, туризму взагалі та всякого іншого, вже на віїзді зі Львова, так і не давав втратити інтересу до Світу і всього, що його наповнює, до зворотнього в`їзду у той же самий Львів...

Проявив себе як дуже уважна, чемна, ерудована і взагалі дуже цікава людина, що прикрасила всю поіздку розповідями і професіоналізмом.

Нам с жінкою цю поіздку запропонували на заміну іншоі, що не набрала достатньої кількості туристів, з чого ми були дуже раді, втішені і щасливі, бо навіть назва туру дуже пасувала 15 річчю нашого шлюбу.

Рівень нашого і загального щастя і втіхи був таки концентрованим, що погода перед нами розвиднювалась, красоти поверталися незвичайними сторонами, а краінах, що ми відвідували, (ясно, що готувалися люди до нашого приізду) зустрічали тепло і усміхнено. У Відні навіть організували якес шоу зі світовими зірками і трансвеститами, щоб поліція перегородила дороги таким чином, що наш автобус, їдучи незвичним шляхом відкривав нові незвичні ракурси і напрями огляду.

У кожному місті я питав екскурсоводів про погоду — всюди до нашого приїзду хорошої погоди ще не бачили. А післяобід у Відні і Дрездені та на другий день у Кракові і Празі виглядало сонце, теплішало і розвиднялось.

Така вона — Сила позитиву!

Отже налаштовуйтесь на втіху і насолоду — цей тур цікавий!

Мі навмисно не їздили по додаткових екскурсіях окрім Дрездена, бо хотілося насититись містами.

Правильно хтось писав про Прагу — були 8 днів, малувато. Дрезден вражає, хочу туди ще. Відень — взагалі немає слів: ще дивитися і дивитися... Краків — приємне, тепле, дружнє і цікаве місто.

Отелі у турі — нормальні отелі. Найестетичніший перед Чехією з готельної системи Меркурій.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах