Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 24 мая 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сиеста у греков

Доброго дня!!

Кілька днів тому повернулися з прекрасного туру «Сієста у греків»24 травня-03 червня……Греція - країна у яку закохуєшся з першого погляду. Мальовнича, живописна країна…сонце, море, пляж, доброзичливі, гостеприїмні, милі греки-все це створювало незабутню атмосферу.

Велика подяка Аккорду за вдало підібраний персонал-водії (Діма і Віталік) молодці, впевнено і професійно виконували свої обов»язки, ми завжди і всюди встигали, а також вони підтримували жартівливу атмосферу в автобусі, щоб переїзди в ньому не були такими важкими. Автобус завжди був чистий і прибраний. Керівник групи Тарас Храпко-людина на своєму місці. Дуже цікаво на протязі всієї подорожі розповідав коротко про всі країни, давав корисні поради стосовно кожної країни про обмін валют, зміну часу, де можна поїсти, тобто постійно дбав про свою групу.

Готелі - 3 *.. але досить пристойні, особливо хочеться виділити наш основний готель-Кронос-дуже зручно розташований, близько до моря, до сувенірних лавок, таверн, кафе.

Всі екскурсії були дуже цікаві, змістовні, напевно завдяки нашому екскурсоводу Петросу. Особливо запам»яталася екскурсія на о Скіатос, ми прямо з понеділка отримали неймовірну кількість позитиву, якого вистачило на цілий тиждень перебування у Греції…все це завдяки запальним танцям, пригощанням Метаксою та енергійній команді капітана Костаса…. таке варто побачити і відчути))..

…І взагалі дуже гарно продумана програма туру.. є можливість і відпочити і цікаво провести час і багато чого побачити…. Дякую Акорду за те що дбаєте про нас..

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах