Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
1
фото
Поездка: 01 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Её зовут ШвейцарияЦюрих, Зальцбург, замок Нойшванштайн, Мюнхен

Привіт, Аккорд-Тур!!! Нещодавно відбувся незабутній тур "Ось вона - Швейцарія", який приніс масу вражень. Мрія побувати в цій казковій країні збулась - і це була справді - казка!!! Прекрасні краєвиди - захоплено могутні гори, ніби притрушені цукровою пудрою, альпійськи луги з миленькими Мілками та кришталеві озера знову і знову манять до себе - це неймовірна енергетика сил природи, до якої хочеться повертатись. Душа взлітає і ніяке магнітне тяжіння на неї не діє!!! Якщо ви хочете це відчувати - вам саме в Швейцарію. Це прекрасний продуманий тур, в якому з 7 днів аж 3! - в Швейцарії - міста Цюріх, Шафхаузен, водоспад Райнфаль (який вважається найбільшим у Європі), Штайн-ам-Райн, а Люцерн! - це не можливо передати словами, потрібно хоч разок (можна, звичайно, й частіше) побувати тут, щоб насолодитись цією магією казки. Женева, Веве, Монтрьо, Берн - знайомство з цими містами залишиться на завжди і захочеться бути з ними не просто знайомими, а й добрими друзями - відвідувати їх неодноразово.

Окрім Швейцарії, звичайно, були й інші країни - наша мандрівка починалась з Польші, з невеличкого міста Закопане з його затишними вуличками. На факультатив ми відвідали водний комплекс Терма Буковина Татранська - там дуже сподобалось, бо відразу релаксували після декількох годин дороги і отримали бадьорий настрой на подальшу подорож. Краків теж залишиться в серці (туди неодмінно повернусь), також Соляні Копи Велички не залишать байдужими нікого.

Австрія залишила свій слід завдяки неповторній старовинній архітектурі міста Відня. Не зважаючи на дощ та сильний вітер, які були того дня - враження суперові!!! Навіть навпаки, всі почуття загострюються від непередбачуваних ситуацій. На мою думку, це скоріше всього позитив, аніж негатив, бо знову ж таки це є привід повернутись до цієї країни, щоб краще пізнати її.

Завдяки вдало підібраному екіпажу - рейс №646 - мандрівка була грамотно організованою та вдалою. Керівник групи - Лозова Наталія - завжди знала відповіді на кожне питання туристів, навіть не просто відповіді, а захоплюючі та цікаві розповіді на протязі всього нашого перебування разом, відразу вражає своєю віддачею професії, розумна та цікава людина.

Великий привіт!!! водіям - Івану та Олегу - уважні та відповідальні на дорогах. В період нашої подорожі були зливи, і, зокрема, доводилось змінювати маршрут через заблоковані автобани із-за повені - це не стало перешкодою до швидких дій водіїв та Наталії - вони вчасно та вдало зреагували на це і успішно добрались до місця призначення. Взагалі, екіпаж - умнічки!!!!!!!! Душевні, доброзичливі люди, Суперові!!!

Нікуди не запізнювались, завжди були вчасно, атобус чистенький, навіть допомагали з багажем - дякую дуже.

Для тих туристів, які ввагаються - подорожувати чи ні - однозначно - так!!!!!!!!!! Тим більше, Швейцарія......

І не тільки - Австрія, Польша - все продумано для нас - і Аккорду це вдалось - дякуємо за вашу турботу та бажання дарувати людям нові враження!

Не бійтесь мріяти навіть про те, про що боїтесь думати! Мрії збуваються!!! Я вже це знаю точно! Подорожувати - значить рухатись, а рух - то є Життя! Мрійте, подорожуйте, Живіть!!!!!!!!!!............
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах