Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
8
фото
Поездка: 01 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 3 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Карпати повертають молодість – це я точно знаю!

Я хочу признатися - я вже давно хворію: маю залежність – залежність від Карпатських гір (де зустрічаються зима і літо) і полонин, від гірських потоків і дзвінких водоспадів, від високих смерек – і зовсім не хочу лікуватися від цієї залежності!

Я дякую усім працівникам Аккорд-туру за те, що саме вони доклали до цього свою руку! Ось і ця подорож - від першої до останньої хвилини – емоції і враження через край! Дякую також за те, що мандрівка взагалі відбулася – незважаючи на те, що бажаючих було тільки нас шестеро – та я так гадаю, що надалі бажаючих буде набагато більше!

На цей тур я чекала починаючи з вересня 2012 року – відтоді, як почула від Сергія Копанського про розробку нових маршрутів. І от нарешті інформація про новий маршрут з’явилася на сайті - єдине, що мене трохи збентежило – це рафтінг – я навіть в самих сміливих мріях про таке не загадувала! І хоча про рафтінг йшлося як про факультатив (тобто – хочеш приймаєш участь, не хочеш – твоя воля) – я вже знала: я обов’язково прийму участь! Хто ніколи раніше не сплавлявся на рафті – той не зрозуміє: просто повірте – це таке задоволення, яке ви більше не відчуєте ніде! Це треба спробувати хоч один раз у житті! Окрема і найщиріша подяка найкращому гіду Сергію Копанському - я подорожую з ним втретє і не перестаю дивуватися його галантності, відчуттю - кому саме потрібна його допомога і підтримка, його знанням рідного краю і тому, як гарно він подає цю інформацію – знову стільки нового і цікавого було почуто і побачено завдяки йому!

Я не буду повторюватися де ми були і що бачили, скільки пройдено і якими стежками – подивіться попередні три відгуки – там все чиста правда! Я хочу поділитися одним враженням – уявіть собі картину: гори, ліс, йде рясний дощ (заспокоюю – дощ теплий!), з лісу йдуть семеро людей і виходять до окремого хутірка - і господар хутора кричить оцій незнайомій звідкись узятій гурбі народу: швидше до хати! А потім ще винести цій гурбі свіжоспечену хлібину, сало, молоко, чай … Де б ви ще таке побачили?! Я вражена! Дякую нашому класному водію Ігору – з ним поїздка була дуже комфортною і безпечною (незважаючи на дороги – та це вже біда всієї України…)! Знову ж таки – гарні готелі, гарні умови, гарні сніданки!

А тепер для тих, кому за 50 – не бійтеся доріг: «дорогу осилит идущий». Повірте – Карпати повертають молодість – це я точно знаю!

Другие отзывы Елена

Календарь 04.09.2012 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 0
Календарь 05.09.2011 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 0
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах