Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Цього тижня повернувся з Європи. Був у турі "Наш красивый уикенд! ". Це моя перша подорож по центральній Європі, яка перевершила всі мої сподівання. Я здійснив яскраву, цікаву, мальовничу подорож по Європі завдяки туроператору "Аккорд-тур".

Ще декілька років тому назад для подорожей за кордон друзі мені порадили звернутись саме до цієї компанії.

Я дуже задоволений, що прислухався до порад товаришів та вибрав за порадою "Аккорд-тур" київського турагента "Пегастуристик" для підготовки та оформлення всіх потрібних документів. Особливу подяку хочу висловити менеджеру по туризму турагента "Пегастуристик" - Кваковій Тетяні Олександрівні, моєму консультанту за увагу, корисні поради та професіоналізм.

Хочу подякувати керівника групи Лілію Жалівців за цікаві розповіді, турботу та розуміння. Водіїв Романа та Володимира комфортабельного автобуса "Неоплан" за професіоналізм, чистоту та надійність.

Програма складена чудово, мальовнича архітектура та привабливість Європи на високому рівні. Є чому повчитись для того, щоб запроваджувати в Україні, тому що в гостях добре, а вдома найкраще.

Бажаючих людей виїхати 06.06.2013р. зі Львова зібралось аж на два автобуси (близько 100 туристів). Компанія в нашому автобусі була прекрасна та дружня, представляла майже всі куточки України. Я дуже вдячний їм всім за увагу, турботу, порозуміння, дружність та людяність! Кожен мандрівник з мого автобуса є благородною особистістю і я багато почув від них важливої інформації, хороших порад, повчальних історій. Щиро вдячний їм всім за це та хай їм щастить!

Рекомендую всім туроператора "Аккорд-тур" та турагента "Пегастуристик", які тримають марку та дарують людям фантастичні враження. Бажаю їм процвітання, вдячних туристів та успіху!

З повагою,

Любомир

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах