Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 09 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А я в Париже! + Диснейленд!

Дуже вдячна компанії Аккорд-тур, яка організувалапоїздку"А я в Парижі" від 09 06 2013р. і підібрала персонал який старанно і сумлінно працював. Згадка про поїздку залишилась приємною і позитивною. Я запросила в цю поїздку гостей з Польщі і переживала чи сподобається їм. Але я даремно турбувалась. Програма туру була насиченою і цікавою. Особливе дякую керівнику групи - Роману Брунь за його увагу, професіоналізм, знання. широкий кругозір Він позитивно ставився до людей, до їх потреб. Це людина приємна в поводженні, ввічлива, врівноважена, відповідальна., вихована (при виході з автобусу ми мали бути подавав жінкам руку, на кожне питання давав відповідь). Матеріали до екскурсій по країнам, де ми мали побувати. він підібрав цікаві, підкріплюючи їх документальними фільмами по темі. Ще ми вдячні Роману за те, що в кожній країні завдяки йому, ми мали карти міста Будапешт, Відня, Парижа, Зальцбурга, де були відмічені колами зупинки маршрутки, станцій метро, а також додав невеличкий розмовник цих народів. Ця людина на свому місці і свою роботу виконує бездоганно. Я думаю, що керівництво Аккорд - туру має заохочувати таких людей!

Дякую також водіям Анатолію і Роману. Це люди прекрасно виконували свою роботу! Автобус був в ідеальному стані. Комфортно і чисто. І самі водії мали бездоганний вигляд. "Технічних зупинок" було досить багатоі всі все встигали. По дорозі на Ньюренберг вночі була сильна злива, але хлопці вправно вели машину і я заспокоїлась. Вони дійсно майстри своєї спррави і з ними було безпечно.

На рахунок екскурсій Не сподобалапсь екскурсовод в БудапештіПровела нас по набережній, через декілька торгових вулиць по колу і знову вийшли на набережну. . Розповідала не цікаво добре. що коли ми їхали, то я зняла площу Героїв, декілька історичних споруд Я рада, що вдома ознайомилась по компу з історією і подивилась відео Будапешта, а то навіть не мала би поняття яке це чудове місто. Власне тільки і чула від неї як то тяжко живеться людям в Пешті і які багатії живуть в Буді. Як зараз важко платити за комунальні послуги і як їй тяжко пенсіонерці. А що в нас легше? Ми приїхали подивитись і ознайомитись з країною і містом а не співчувати їй. Вона мотивувала, що багато не розповіла нам. так як в неї замало часу, але ось австрійському екскурсоводу вистачило стільки ж часу щоб привести нас в захват від столиці Австрії - Відня. Ця жінка цікаво і багато розповідала про історію міста. про архітектуру, мистецтво і багато іншого. Ми з нею багато ходили і бачили і чомусь в неї на все вистачило часу Навіть на площі Альбертина порадила де нам смачно і недорого поїсти. В Парижі теж все було на вищому рівні. Париж є Париж і цим все сказано!! Але більше всіх нас вразила екскурсовод Люси в Зальцбурзі. В національному костюмі, висока, гарна струнка і розумна старша жіночка. Вона так дуже багато розповіла, показала, що ми всі були від неї в захваті. Вона має почуття гумору і такт. А екскурсія - озерний рай, яку вона супроводжувала! Це дійсно рай! Більше б таких екскурсоводів.! А на рахунок економічного життя краю. то вона спитала чи цікавить нас ця тема і розповіла нам досить просто і доступно, а не нила як екскурсовод в Будапешті Жаль що не відбулися факультативи в Будапешті - на кораблику по Дунаю, але ж повінь була на заваді. факультативу Не відбулисьфакультативи - - "Красиво і весело"і "Соль - белое золото Зальцбурга", але це не страшно. Головне ми раді що поїхали в цей тур.! Ще раз дякую всім всім. хто старався для нас і зробив наш тур цікавим і пізнавальним. Надіюсь ще не раз скористатись поїздкою з Аккорд-туром!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах