Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
24
фото
Поездка: 01 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Минулого літа я відвідав чудовий тур, який зараз називається "А над Говерлою хмарки! ". Краса природи Карпат, гори, річки й полонини справили на мене неймовірні враження. Хотілося продовження такого роду відпочинку. І от навесні з'являється новий тур - «Карпатский тандем». Тривалістю аж 8 днів. Сумнівів не було і я записався на першу ж дату. Мандрівка вийшла надзвичайною! Вона навіть перевершила всі мої очікування.

Хочеться подякувати співробітникам Аккорд-туру за розробку та запуск цього нового маршруту. Дуже вдячний нашому гіду Сергію Копанському за всю його роботу, чудову організацію та за весь позитив, яким він нас заряджав. Знімаю свого капелюха перед нашим водієм Ігорем за його вміння комфортно та швидко провезти туристів по нашим «найкращим у світі» дорогах. Дякую всій нашій групі за чудову компанію та за гарно проведений час.

Готелі в турі були комфортними і затишними. Чудово знайомий мені "У Мар"яна й Назара" в Яремчі, розташований у центрі містечка, у п'яти хвилинах ходу від річки Прут. Дуже сподобалася приватна садиба "У Люльки" в Косові. Надзвичайно гарно і художньо оформлена. До ваших зручностей навіть крісла-гойдалка біля каміну. Смачнючі сніданки нададуть вам бадьорості та сил на весь день.

Вся мандрівка пройшла на одному диханні. Кожний день приносив нові враження та нові пригоди. Факультативи були надзвичайно цікавими - не кожного дня є змога побувати у тих місцях, де майже не бувають інші туристи.

Сніг улітку? І таке можливо! В урочищі Драгобрат по дорозі на вершину гори Близниця у нас була змога прогулятися по ньому та зробити оригінальні фото.

Дуже сподобалася екскурсія до майстрині з виготовлення ліжників. Нам показали весь процес створення цих чудових ковдр. А дехто навіть спробував сам попрацювати на верстаті. Куплений там сувенір - надзвичайно гарний і корисний подарунок вашим рідним.

В турі також була нагода спробувати свої сили у рафтінгу. Чудовий настрій та задоволення нам були гарантовані. Поїздка на полонину Псарівка дала нам можливість ознайомитися з процесом виготовлення сиру, а також про дегустувати його. Під час факультативу "Таємною тропою, між гір Буковини" ви зможете поласувати суницями, пошукати грибів, спробувати свої альпіністські здібності на скелях "Протяте каміння".

Всі туристи з нашого туру отримали надзвичайні враження та насолоду від мандрівки. Рекомендую записуватись на цей тур при першій ж можливості.

Другие отзывы Роман

Голосов 30
Календарь 18.12.2012 - отзыв на тур Неделька снежного драйва
Голосов 1
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах