Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 16 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июнь 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Венгерский секрет!  Будапешт, Вена и Краков

Їздили в тур 16 червня. Нас трішки "побалувало" літо теплом - весь час було + 36 + 37. У нас була маленька мобільна організована група. Програма туру дуже цікава, чудові міста, змістовні екскурсії, майже кругом гарні професійні екскурсоводи - дуже нам сподобалась екскурсія в Братиславі - екскурсовод Галина Галинка, гарні були екскурсії в Будапешті та Відні - отримали масу задоволення. А от у Д'єрі Тетяну екскурсоводом можна назвати - з великою натяжкою, нецікава екскурсія і жара, (яка, до речі переноситься набагато легше, коли працює професіонал) повністю змазали враження про місто. При цьому в автобусі було погане кондиціонування, на посадку автобус подавався не охолодженим, фактично після прохань тільки на третій день подорожі трішки зменшилась температура в автобусі, і то в, основному, при довгих переїздах. Для мене це було дивним, так як в моїх минулих поїздках (правда з іншими фірмами) таких питань взагалі не виникало, в автобусі завжди було прохолодно та приємно. Дуже важко було перебувати в душному автобусі під час стоянок - при перетині внутрішніх кордонів при оплаті за дороги, дві години на кордоні при переїзді з Угорщини до Львова. Це додатково до спеки за "бортом" дуже втомлювало і особисто мене нервувало. Ще дуже хотілось би в таку спеку відпочивати в готелях з кондиціонером, хоча гід нас попередив, що в три-зіркових готелях кондиціонер це не правило, а скоріше бонус. Після "прохолодних" ночей в номерах з кондиціонером в Будапешті та Братиславі було некомфортно в Відні та останньому транзитному готелі.

Ще хотілось би більш цікаву презентацію факультативних екскурсій від гіда. Якби було сказано, що в Будапешті дві останні екскурсії проводити такий унікальний екскурсовод як Анатолій (про що ми дізнались від нашою групи наступного дня), я думаю в нашому списку факультативних екскурсій було б більше. Ще трішки важко було зорієнтуватись та спланувати свій час, коли при виборі факультативних екскурсій. Нам була дана програма, де написано, що поселення в готель у Відні до 7 вечора, а насправді це було в 11 вечора, прийшлось по ходу міняти свої плани, проситись в останній момент на вечірню екскурсію по Відню. Можливо, я дуже привередливий турист, але завжди порівнюєш з іншими поїздками, та їх організацією, адже загальне враження складається з таких невеличких дрібничок.

Але всі негаразди з часом із пам'яті зітруться, а залишаться тільки приємні враження.
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах