Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 25 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие минуты в Италии!

Поїздка цього року вдалася. Вона найкраща порівняно з попередніми. А все це завдяки старанням багатьох працівників Акорд-туру. В першу чергу молодій енергійній турагенту Кондарюк Ганні, яка три роки поспіль відправляє нас (мене та подругу) у прекрасні подорожі від цього агентства, оформляє все своєчасно, інформує, дає чудові поради.

У Львові зустрів нас керівник групи Чернега Олександр. У кого він буде керівником, вважайте, що вам дуже пощастило! Це професіонал, віртуоз своєї справи. Компетентний, надійний, вимогливий, турботливий і просто прекрасний чоловік. З ним і кількома стажистами подорож пройшла, дійсно, як по нотах. Нас зачарував казковий Сентендре, вдалася і річна прогулянка по Дунаю в Будапешті. Перше знайомство з Італією відбулося в Падуї, побували в церкві св. Антоніо. Що вже казати про величний і вічний Рим! У нього закохуєшся з першого погляду. Рекомендована екскурсія в музей Ватикану й Собор св. Петра, на жаль, не відбулася через те, що в цей день після 11 ранку він був зачиненим для відвідувачів. У католиків 28 червня свято Петра й Павла. Тому треба їхати до Італії вдруге. Моя мрія збулася. Я побувала у прекрасній Венеції, бачила венеціанські канали. А ось водний круїз "Вся краса Венеції"теж була не виконана - мала кількість бажаючих (лише 20 чоловік). Вразили шедеври архітектури цієї країни, незвичайні краєвиди, колір води Венеції, мости, палаци, які вдалося побачити. Дуже пощастило з погодою. Отелі-кращі. Всім екскурсоводам спасибі. Легкої дороги нашим уважним водіям - Богдану та Юрію. Вони молодці! Виїхали і повернулися за графіком.

Це були кращі хвилини в Італії. Прекрасний маршрут. Раджу обрати. Тетяна Мажар.
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах