Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 29 июня 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 20 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пражский Романс Прага, Чешский Крумлов, Карловы Вары + Вена

Всім добрий день.

Хочу поділитися враженнями про поїздку.

Автобус нам попав не дуже справний (не працював кондиціонер, точніше працював, але з перебоями). Врятувало тільки те, що не було жари на вулиці...

Перетин кородну зайняв до 3-4 годин, трохи довго.

Під вечір заїхали в Оломоуц (готель Hasperia). Готель непоганий і сніданок нормальний. Біля готелю супермаркет Теско, так що можна було собі ввечері по супермаркету погуляти.

Центр в Оломоуці гарний, є на що подивитись. Ми попали в неділю зранку, тому людей на вулицях взагалі не було.

Переїзд в Прагу і 4 ночі в Готелі Emmy. Готель ніби 4 зірки, але на 3 не дотягує.

По-перше далеко від центру. По - друге на громадському транспорті потрібно з пересадками добиратись. По - третє сніданки-ЖАХЛИВІ. Їсти можна тільки пластівці.

Якщо будете мати бажання прогулятися Прагою після 23.00 швидше за все доведеться добиратися на таксі. Таксі краще замовляти (попросити персонал в готелі або кафе, ресторані). Якщо брати з дороги, то поїздка обійдеться 400-500 крон (160-200 грн), а якщо викликати, то 200-250 крон (80-100 грн)

В програмі туру немає Поющих Фонтанов. А насправді дуже цікаво переглянути. Весь репертуар можна знайти в інтернеті і спланувати коли сходити. Ціна квитка 220 крон

Факультативи в Празі:

В Дрезден їдьте обовязково. Дуже цікаво. І беріть в Дрездені факультатив в Дрезденську картинну галерею.

В Карлові Вари ми взяли факультатив, але нам і ще багатьом хто їздив взагалі не сподобалось. Це курорт куди приїжджають лікуватись (як Трускавець). А так там робити немає чого Якщо ж все таки поїдете, то обовязково сходіть поплавати в басейні в термальних водах (180 крон за 3 години). Хоч від переїзду в автобусі відійдете.

В Празі ми ще відвідали Петржин (в 5 разів менша комія Ейфелевої вежі). Відкривається вид на все місто. Хто любить такі краєвиди варто сходити. Можна підятись сходами (110 крон), або ліфтом (160 крон). Якщо піти в вечірній час можна сходити в обсерваторію.

Біля Карлового мосту є острів Кампа. Можна ще там погуляти.

На Чорний Театр ходив вже 3-ій раз. Дуже цікаво, але треба любити мистецтво...

На кораблик вже не ходив, тому що був попереднього разу. Але хто хоче непогано пообідати і побачити Прагу з води варто сходити

Обовязково сходіть в кафешку де пиво привозить паравозик. Досить цікаво. Уточните в гіда, де він знаходиться.

Після Праги нас чекав Чеський Крумлов. Але перед цим екскурсія в замок Глубока над Влтаою. Хто вже був у Нойшванштайні або Версалі вражений не буде. Сам Крумлов просто супер. Маленьке, компактне і все під рукою. З Крумлова є можливість відвідати Відень (факультатив). Як на мене це дурість. Тому що у Відні буде 5 годин (максимум) вільного часу. І 4,5 години туди і 4,5 години назад. Тим більше факультатив не дешевий. Вже краще в Зальцбург зїздити самостійно.

Ми залишились в Крумлові. Самостійно взяли екскурсію в замок. На чешській мові дешевше і після стількох днів в Чехії пора вже чешську розуміти)))

Рекомендую сходити на рафтінг по Влтаві. Краще іти четверо. І дешевше і надійніше. Все таки там гребти веслами потрібно.

В Крумлові дуже часто попадаются зірки. Ми наприклад так випадково на концерт AC/DC потрапили)))

Забув написати за готель в Крумлові. Називається Влтава. Ще гірший ніж у Празі. Правда кращий сніданок.

Майже у всіх номерах проблема з кнопками для зливу в бачках унітазу. Напевно хтось колекціонує)))

В деяких номерах вода в душі могла не спускатись. WI-FI є, але практично звязку немає.

Потім дорога назад через Краків. Нас Краків дуже не вразив (порівняно з іншими містами Європи) Подібний на Львів, але трохи масштабніший. Але погуляти вуличками досить цікаво.

Останній транзитний готель Бохня дуже хороший. Але крім того що переночуватив ньому більше ви нічого не встигнете. А готель зі СПА послугами і басейном. Краще б такий у Празі...)

Велика подяка водіям. Молодці. Ми всюди встигали і не блукали. Ще раз вітаємо водія п. Василія з днем народження.

Гід Ольга Довба просто молодець. Постійно відгукувалась на всі прохання. Завжди старалася максимально надати інформацію і допомогти туристам. Величезна їй подяка за супровід.

Ну і не можу не згадати всіх з ким так гарно провели час. Привіт Каті, Інні, Жені, Денису, всім Лєнам.

Ідьте в тур не пожалієте. Головне, щоб компанія така як в нас попала. А те що готелі поганенькі не страшно. Ви ж не спати їдете)))

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах