Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 26 августа 2012
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Мечтая о нем: Амстердам, Брюссель, Париж!

Чудовий тур на почин, оскільки включає в себе багато країн та має здебільшого ознайомчий характер. Ви обов'язково знайдете для себе місця, куди вам захочеться неодмінно повернутися. Зокрема для мене такими стали Амстердам, Париж і Прага.

Основні враження, якими хотося б поділитися:

1) Беріть з собою декілька пар ЗРУЧНОГО ВЗУТТЯ і не лінуйтеся ходити!!!!!

2) Будьте готові до того, що весь перший день йде на дорогу. Готель в Польші - найкращий по усьому маршруту.

3) Екскурсія в парк Бастай - рекомендую (дуже гарна природа), але коли повернетесь в Дрезден, там уже нікуди не потрапите (уже буде вечір). Тому для поціновувачів музеїв та магазинів варто відмовитись від факультатива.

4) Амстердам - дуже-дуже - дуже. Вранці місто одне, ввечері - зовсім інше. Відвідала Зансе Сханс: там купила сувеніри, на моїх очах виготовили кломп, побувала у дійочому вітряку, дегустувала голландський сир, купила додому. А які там краєвиди!!! Незвичні для нас. Далі був Волендам: таких смачних оселедців я в житті не їла!!! Бутер коштував 2 євро, але їх я купила 3, ще й додому взяла копченого вугря. Взагалі дуже миле містечно вздовж моря. Поїдьте, не пошкодуєте.

Повернулись в Амстердам, пішли на квітковий базар, накупили цибулин тюльпанів (до речі - всі в цьому році цвіли заявленими кольорами, лише сині не вдались). Навіть якщо ви не плануєте нічого купляти, все одно сходіть на квітковий базар заради екскурсії - там просто рай на землі.

А далі - вечірній Амстердам: ну словами це не передати. По району Червоних ліхтарів гуляли самі, без екскурсії. Спочатку було дико, потім звикли. В Касса Роса з дітьми не йдіть.

Ночівля - готель хороший, в дуже гарному місці.

5) Брюссель. Атоміум - грандіозна споруда. Взагалі Брюссель врятувала екскурсовод Наташа - дуже професійно і цікаво все нам показала, розумашка. Самому ж там особливо робити нічого, хіба що їсти устриці, які там порівняно недорогі. Екскурсію в Гент рекомендую - місто як на ілюстраціях до казок, гарно.

В Бельгії дуже смачні вафлі, шоколад і суперове пиво, більше схоже на шампанське.

Готель - дуже хороший.

6) Париж є Париж - на кожному кроці історія, подія, легендарна особистість. Місто дуже помпезне. Ейфелева вежа справді гарна. Не лінуйтесь - підніміться на верхній поверх, нехай весь Париж ляже до ваших ніг! Візьміть екскурсію в Лурв - вона того варта, самі зрозумієте чому. Беззмістовна екскурсія на кораблику по Сєні, можна прогулятись самостійно вздовж берега річки; нецікава екскурсія "Магія Парижа", самостійно можна сходити на Монмартр і в Собор Паризької Богоматері.

На другий день Діснейленд або Версаль. Зрозуміло, якщо ви з дітьми - то Діснейленд, я ж була у Версалі. Шикарний палац, суперові фонтани і просто безмежний парк - все це дає відчуття щастя і спокою.

Готель в Парижі - м'яко кажучи не дуже, хоча й в межах міста.

Окремий респект і подяка екскурсоводу Вікторії - просто профі і чудова людина. Людина на своєму місці, всім рівнятися на Віку!!!

7) Прага. Місто, яке має душу. На жаль, втома після нічного переїзду далася взнаки і все Старе місто ми не побачили, але дивовижне явище Асторомічного годинника, легенди про Карлов міст і прогулянка на кораблику по Влтаві зробили все для того, аби виникло бажання сюди повернутись.

У якості подарунків усім знайомим набрала пива (дякою тому, хто придумав чемодани на колесах:).

Якщо залишаться гроші, то можна придбати дуже класні ювелірні вироби з гранатом, вибір - шикарний.

До речі в Польщі та Чехії краще розраховуватись у їхній національній валюті, а не в євро.

Ну от коротко і все, що я хотіла розповісти про тур "Мечтая о нем". Звичайно, все це суб'єктивно, поїдьте і зробіть власні висновки.

|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
19 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах