Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 19 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие подружки Чешского королевства Прага, Дрезден, Карловы Вары + Краков

Рейс № 119

Спочатку я з подругою вибрали тур "Краків Прагою зачарований", однак група не набралась і нам запропонували два тури на вибір і ми вибрали ось цей.

Цим туром ми задоволені.

Перш за все, хочу подякувати двом мілашкам водіям та неперевершеному гіду Маріанні!

Маріанна дуже мила та хороша, розважала нас, включала нам різні комедії, а також не забивала голову всілякими датами та історією, а в основному розказувала цікаві факти. Молодець! :)

Щодо самого туру:

Виїхали о 9.30 з вокзалу, через дві години вже були на кордоні. Тут нас надовго затримали... Приїхали в Краків, екскурсія почалась пів 8 вечора, потім ми ще мали вільний час трохи погуляти по Кракову та перекусити і знову в автобус. Приїхали в готель. Умови нормальні. Є гаряча вода, постіль чиста. А головне сніданок смачний!

Зранку виїхали на Прагу, було здається 2 чи 3 зупинки для відвідування "кімнати щастя":)) Прибули до Праги близько 4. У Празі відбулась у нас пішохідна екскурсія, потім "кораблик". А далі вільний час у Празі, екскурсії на вибір. Особливо зачаровує нічна Прага...

У Празі на нас чекали "пріключєнія"... У них є така дивна річ - коли купуєш квиток (на метро, автобус, трамвай...) то його купуєш на час (на пів години, годину, півтора, день....). Ми купили квиток на пів години (як нам і порадила наш гід і сказала що допускаєть ще + 5-10хв.), у нас прошло 7 хв.! І тут до нас підійшов перевіряючий! Забрав наші паспорти закордонні, та сказав, що ми порушили правила і повинні заплатити штраф (по 800 крон кожна). Потім ми з ним "договорились" по 500 з кожної (це рівно по 20 євро). Тому раджу вам, дорогі туристи, купувати квиток на півтора години, або краще одразу на день, якщо плануєте користуватиь транспортом протягом дня-це вам економніше вийде:)

Щодо наступних днів туру:

Не шкодую, що поїхали у Дрезден! Дрезден вразив своєю маленькою площею та такою величною красою! Щоправда Дрезден досить дороге місто, як і в цілому Німеччина. Пів літри води у Дрездені вам обійдеться приблизно 3 євро, Тому. раджу брати Воду з України (багато). Обов’язково спробуйте Дрезденські ковбаски, вони не дорогі, але надзвичайно смачні! Якщо хочете тут придбати трохи сувенірів на згадку - то беріть з собою багато грошей)))

Після Дрездену ми знову повернулись у Прагу.

Наступного дня ми поїхали у Карлові Вари. Сюди люди в основному їдуть лікуватись. Але не шкодуйте на це місто грошей, адже саме тут пахне солодкими оплатками (так тут називаються традиційні вафлі), а також тут ви зможете придбати Бєхєровку, та знамениті чеські хрустальні пилочки!

Після Карлових Вар ми приїхали у Прагу, забрали туристів, які не їздили у Калові Вари та вирушили до готелю у Польщі. Зранку виїхали на Україну. Щоправда Ланцутського замку ми не бачили, але я вважаю, що і цього було достатньо за ці кілька днів відпочинку. :))

Кордон назад до України ми перетнули швидко:)

Ми (Роксолана та Марта) трохи голосно сміялись і цим самим не давали туристам сумувати в автобусі:))

Сподіваюсь, поїздка усім сподобалась:)

А щодо самого Аккорд туру:

Розчарована трохи роботою, яка була до самої поїздки... Перше це те, що обраний нами тур (за два тижні до поїздки) перенесли, друге це те, що в фірмі "аккорд тур" скали що потрібно робити доручення (зробили одне на пів року, потім фірма вимагала саме на місяць від часу виїзду, зробили і на місяць), а потім з’ясувалось на кордоні, що цього доручення робити і не потрібно було... Гроші в Нотаріуса двічі викинуті на вітер...

Добре, що хоч під час туру все було чудово. Відпочинком ми задоволені!

Ще раз дякуємо Маріанні!!!

Хто ще їздив цим рейсом, пишіть свої відгуки!

P. S. будете у Львові-заходьте:))))

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах