Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
14
фото
Поездка: 13 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Июль 2013
Голосов 34 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Тайны Северной Германии!

ЧАСТИНА І.

Вітаю всіх на сайті Аккорд-туру! Хочу залишити свій новий відгук та поділитися свіжими враженнями про тур «Дорогами Бременських музикантів» зі всіма, хто ще вагається, їхати у подорож чи ні, для співробітників Аккорду для того, щоб зробити цей маршрут більш досконалим та для всіх учасників рейсу №883, які відпочивали разом протягом дев’яти щасливих днів (на мою думку) з 12.07.13 по 21.07.13!

Вже минуло більше тижня, як закінчилася мандрівка, а спогади про неї залишаються ще такими яскравими! Підтвердженням цього є зроблені у подорожі світлини (дивіться нижче).

Тур був дуже різноманітним та цікавим, але не обтяжував тривалими переїздами, бо між містами були невеликі відстані, які, щиро дякуючи нашим Водіям-професіоналам – Михайлу та Славкові, успішно долалися! Найдовшим був переїзд Варшава-Гамбург. Тому любі мандрівники, обираючи нові маршрути, подивіться, будь ласка, на карту Європи, оцініть ситуацію, чи готові Ви до таких «навантажень», щоб не псувати кожні 2-3 години настрій всій групі забаганками типу: «Хочу поїсти!», «Чому такий довгий переїзд?», «Дайте повітря!» тощо.

Але перед тим як описувати, що сподобалося найбільше, хочу звернути увагу на деякі малі і не дуже «дрібниці», які складають загальне враження про тур. З Аккордом ми із сестрою подорожуємо вже вп’яте, тому звернули увагу на таке:

- по-перше, наш тур ми замовляли ще у квітні (через знижки при бронюванні заздалегідь), але про вихід наших віз дізналися лише за п’ять днів до початку подорожі. Тож прийшлося трохи похвилюватися;

- по-друге, після квітня ціна туру трохи знизилася, а також змінилася система доплат за високий сезон (3% та 6%), тому, на жаль, нам аж ніяк не вдалося зекономити!!!

- по-третє, як це не прикро, обираючи мандрівку, ми зробили висновки, що деякі тури суттєво подорожчали!!! І це не тільки наші особисті спостереження!!!

- по-четверте, в цей раз на початок туру були відсутні проспекти про майбутню подорож та кольорові конвертики, які так піднімали настрій мандрівникам!!! Де вони? Шановні співробітники Аккорду, поверніть їх, будь ласка! Це ж так прикрашало подорож!

- по-шосте, не дивлячись, на чітке виконання своїх обов’язків нашим керівником Юрком Иваноньком (у плані: вчасні від’їзди-переїзди-приїзди, відсутність непорозумінь у готелях, планування екскурсій тощо), все якось робилося без творчого підходу. Наприклад, з такою цікавою ідеєю туру ми не побачили жодної казки чи мультфільму, не було і тематичного музичного супроводження, повної і захопливої інформації про ті місця, які нам належить відвідати! А це зараз не так складно зробити;

- по-сьоме, Юрко був і не дуже уважним керівником групи. Так у моєї сестри під час відвідування Вроцлаву був День Народження. Жодного вітального слова, на жаль, не пролунало на її адресу. Шановний Акорде, досить часто людина робить собі подарунок на День Народження і їде з Вами у тур, чи можна тут передбачити хоча б невеличкий безкоштовний факультативчик у подарунок? Тим більше, постійним клієнтам, дякую! До речі, про вартість факультативів: на мою думку, на деякі з них ціна була невиправдано високою!


ЧАСТИНА ІІ.

Тож що стосується власне самої подорожі.

Перший день. Львів, як завжди, зустрів нас дощем і не літньою прохолодою! Але настрій від того зовсім не погіршився. Скориставшись нагодою ми приєдналися до бонусної екскурсії по місту Лева, яку нам провела пані Людмила. Більш за все (хоч старий Львів був не раз нами досліджений) запам’яталася унікальна Вірменська церква, яка на деякий час «дала нам прихисток» від львівських погодних примхів. Ну, а вечір першого дня став незабутнім завдяки вечері у корчмі «Біда» (траса Люблін-Варшава). Хто там був, може пояснити її назву…

Другий день. Блискуча і трохи легковажна Варшава! Подорожуємо Варшавою вже вдруге і, на щастя, з неповторною, чарівною, закоханою у своє місто Іреною! У цей раз відвідували «Лазенки Мазовецькі» та факультатив «Музика Варшави – Фредерік Шопен». «Музика Варшави…» − незабутня екскурсія, на яку варто піти, а особливо відвідати надсучасний музей великому польському композитору, в якому так гармонійно поєдналися останні технічні інновації та вічне мистецтво!!!

Третій день. Досить комфортний переїзд Варшава-Гамбург і сам такий довгоочікуваний Гамбург! І тут мене чекало розчарування. Саме місто – надзвичайно чарівне і цікаве, тим більше – це другий за величиною європейський морський порт! Тут дуже багато пов’язано з морем. На жаль, Гамбург я побачила здебільшого з вікна автобуса. Ні прогулянка р. Ельбою, ні похід на вулицю Рипербанн не відбулися (не вистачило всього двох туристів, щоб пройшов факультатив)! Не побачили ми і співучих фонтанів. Наш екскурсовод пані Наталя слабенько представила своє місто – по-обивательськи.

Четвертий день. Любек – гарне місто, яке знаходиться північніше Гамбурга. Непогана екскурсія з тією ж п. Наталею. Смачна кава з очі розбігаються-десертами у марципановому кафе. Балтійський оселедець. Затишні книжкові крамнички. Шоппінг із літніми знижками за-бажанням. Замок Аренсбург (бувша резиденція королів Данії), в який нам пощастило потрапити за 5 євро – на шляху до Гамбурга.

П’ятий день звався: «Бремен – город «поющих» улиц», але з нашим гідом Світланою його хотілося назвати «Бремен – місто спортивних вулиць»! Куди ми бігли і за чим (ким) у цьому славетному місті?! Але все-таки ми встигли зробити світлини біля відомих Бременських музикантів, скуштувати льодяників, фірмового шоколаду, випити бременської кави, купити на вулиці Шнур фірмову новорічну іграшку, помилуватися квітами на квітковому базарі та ще подивитися на виставу із співочими дзвіночками о 12.00. Дякуємо, Вам п. Світлано!

У другій половині дня нас чекав Ганновер із прекрасними садами Херренхаузен у супроводі екскурсовода Ані. Все було на достатньому рівні – сподобалося. Приємним завершенням дня став готель «RAMADA», у якому пощастило проживати 2 доби.

Шостий день. Весела екскурсія у місто Целле з гідом з нежиттю (Євгеном). Досить пристойний шоппінг із знижками. «На десерт» − чотирьохгодинна прогулянка Ганноверським зоопарком із власної ініціативи (25 євро за дорослого). Море вражень та емоцій! (дивіться світлини).

Сьомий день. Казкові міста Кведлинбург та Гослар нам відкривала вже знайома п. Аня. Все дуже цікаво, з любов’ю та захопленням! Німецькі туристичні інфоцентри (навіть у невеличких містах) вражають різноманітністю корисної безкоштовної інформації та якістю дизайну і поліграфії (можна зекономити на сувенірних листівках!). Тут починаєш розрізняти найменші тонкощі архітектури – від романського стилю і готики до ар-нуво. А далі…традиційна німецька кухня у затишному кафе, трав’яна чаклунська настоянка з гори Брокен у сувенір та дорога…

Восьмий день. Майже рідний (бо чимось схожий на Львів) Вроцлав. Ексцентричний поляк Йозеф допомагає нам відчути та полюбити своє місто всього за декілька годин. Кумедні гномики. Ратуша. Серйозний, трішки пихатий Вроцлавський університет та серце Вроцлава – о. Тумський (факультатив, на який варто піти).

Дев’ятий день. Найсумніший, бо подорож завершується, але у голові завжди ці підступні думки – які дороги обрати наступного разу…

P. S. Ми з сестрою хочемо передати привіт учасникам рейсу №883, так би мовити, своїм «сусідам по мандрівці», а саме: Любові та Павлу з Іллічівська, Олені з Києва, сестричкам з Севастополя, дівчатам з Харкова та трьом веселим подружкам з Києва. Без Вас наша подорож не була б такою яскравою! Всім – нових, омріяних, незабутніх маршрутів з обов’язковим щасливим поверненням додому!


... і ще трохи світлин!

Другие отзывы olga-zavalnjuk

Календарь 16.07.2016 - отзыв на тур Уголок морского рая… Италия
Голосов 0
Календарь 30.04.2015 - отзыв на тур Изюминки Закарпатья
Голосов 0
Календарь 28.04.2014 - отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья
Голосов 122
Календарь 01.05.2013 - отзыв на тур Радуга Карпат!
Голосов 9
Календарь 22.07.2012 - отзыв на тур Шум прибоя!
Голосов 8
Календарь 22.07.2011 - отзыв на тур Лучезарное настроение...
Голосов 8
Реклама
Отзывы о других турах