Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 54 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур А я в Париже! + Диснейленд!

Доброго дня. Хочу подякувати компанії Аккорд-тур за організацію тура "А я в париже" (23.07.2013-28.07.2013). Це був незабутній, дуже насичений, а, найголовніше, веселий тур.

Особлива подяка нашому керівнику Тарасу Волошину та водіям. Водії - пілоти вищого класу!!!)))

Щодо керівника групи, то Тарас Волошин дуже цікава людина, його почуття гумору не залишило байдужими нікого.) Напротязі всієї подорожі Тарас надавав багато цікавої інформації щодо тих міст куди ми мандрували. Він дуже добрий організатор, знайшов підхід, мабуть, до кожного туриста, завжди допомогав зорієнтуватися у маршруті по містам, давав цінні і влучні поради. Саме таким відповідальним і уважним має бути керівник групи.

Гіди, які зустрічали нас у своїх містах-це люди, які працюють з душею, кожен з них різний, як особистість, але водночас всі вони однаково закохані у ту справу, яку роблять.

І нарешті сам тур-це була чудова подорож, трішки важкувато з нічними переїздами, але все компенсувалось враженнями отриманими під час екскурсій. Готелі відповідали стандартам і були розташовані недалко від центру.

Найбільше мене вразив (і це вже вдруге) Відень своєю величчю і неосяжність почуттів, а також Зальцбург-це дуже спокійне і гарне містечко. Париж трохи засмутив своєю метушливістю, але архітектура і "дух Парижа "не залишив байдужею.

В завершенні хочу ще раз подякувати всім, хто приймав участь в організації цього незабутнього туру. Моєму захвату не має меж. Всім рекомендую мандрувати як можно більше, адже нові враження відкривають нові можливостів житті. Аккорд-тур-Ви найкращі!)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах