Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 15 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Свежесть родников Закарпатья

За 6 днів поїздки отримали безліч вражень: побачили чудові краєвиди - з гірських вершин, панорами - з історичних замків Мукачево і Хуста, вдивлялися в глибочінь Синевира; вдихали гірське повітря, яким неможливо надихатися; пили мінеральні води прямо з джерел; побували на фермі страусів (не думала, що ці здоровенні птахи такі потішні); позапланово (як бонус) відвідали термальні ванни в с. Велятино; куштували місцеві національні страви - бограч, бануш, млинці з сиром в чорничному соусі, пили ароматне закарпатське вино з погребів, пригощалися в опришків горіхувкою (саме так вони вимовляють); побували в справжнісінькій швейцарській сироварні, де скуштували (і придбали) сири, виготовлені з місцевого молока на швейцарському обладнанні і за швейцарською технологією; відчули подих історії Закарпаття, де переплелися звичаї і традиції багатьох народів: українців (русинів), угорців (мадярів), румунів, ромів (циган), чехів. Дуже цікавий музей під відкритим небом в с. Колочава, де збереглася вузькоколійка, відреставровано паровози часів Першої світової війни, колоритна розповідь місцевого гіда п. Василя про шинок і шинкарів, боргову книгу і т. д. Зокрема, сподобалися готелі "Кам'янка" в однойменному селі (страшенно красиві краєвиди) і "Жива вода" в Міжгір'ї (до послуг мешканців готелю басейн з джерельною водою! - без хлору; дуже рекомендую).

Дуже велика подяка нашому водієві п. Володимиру і першокласному гіду п. Сергію Копанському за створення чудового настрою, компетентну розповідь і комфортну поїздку! Дякуємо і бажаємо натхнення у розробці подальших маршрутів!

Для бажаючих побачити більше фотографій з туру:

https: //plus. google. com/u/0/photos/105606476713526105095/albums/5903881021591860561
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах