Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 19 июля 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 4 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лучшие подружки Чешского королевства Прага, Дрезден, Карловы Вары + Краков

Рейс 119

Загалом цей тур має чимало позитивних моментів. Окрім відсутності нічних переїздів, це можливість оглянути Прагу не галопом за півдня, а у спокійнішому режимі, вільно плануючи свій час. Щоправда задля цього доведеться відмовитися від деяких додаткових екскурсій. За досить поширеним у групі переконанням, цілком можна відмовитися від екскурсії на кораблі у Празі, поїздки до Карлових Вар, можливо, деяких інших. Від огляду Дрездена, думаю, відмовлятися не варто. Щодо іншого – автобус, харчування, проживання – все на нормальному рівні.

Є і негативні моменти. Сподіваюся, висловлене буде враховано для поліпшення туру.

У перший день подорож варто планувати так (можливо, починати раніше), щоб з урахуванням митниці на вільний час у Кракові лишалося не 45 хвилин, а 2 години.

Празький готель Juno деяких клієнтів селить у непридатні для проживання номери та ще й намагається проігнорувати відповідні претензії. Проблемними можуть виявитися кімнати, наближені до шахти ліфта на 13-15 поверхах.

В останній день варто або все-таки проводити екскурсію в Польщі, або не включати її до програми туру, щоб не вводити в оману клієнтів. Принаймні наша поїздка закінчилася на 3,5-4 години раніше запланованого, а екскурсія до Ланцута проведена не була під приводом «от недавно одну групу трусили кілька годин на митниці».

Є й суттєвіші негативні моменти, що свідчать про системні недоліки оператора та нашого турбізнесу загалом.

Так, супровід та екскурсії ведуться не українською, а російською мовою. Аргументи керівника групи були такі: «з нами їде кілька громадян Росії», «в Європі багато наших мігрантів, що володіють саме російською мовою». Аргументи м’яко кажучи, сумнівні, окрім того для окремих громадян РФ з групи українська була рідною, а у Чехії найбільшою діаспорою є саме українці.

Інший момент. Напевно багатьом людям відомо, яку роль в українській історії та культурі займають Прага, Краків, теперішня південно-східна Польща. На жаль, до числа цих людей не належать гіди, які проводили екскурсії у Кракові та Празі. Наша група не почула майже жодного слова про це, проте екскурсії не обійшлися без інформації про Пєтра І, історію єврейської діаспори та що треба потерти в правильному місці. Напевно професіоналізм вимагає від гіда розповідати хоча б елементарні факти про зв’язки екскурсійного об’єкта з культурою країни, звідки прибула група.

Ще одне. Керівник групи під час переїзду намагався розважати нас музикою та відео. На відміну від музики, відео транслювалося часом надто голосно для комфортної поїздки. Більше того, це відео було суцільно російськомовним. Шановні організатори, є багато інтернет-ресурсів де так само можна накачати кіно, дубльованого українською (та ще й цікавішого), а українська музика (яка звучала лише протягом останньої години подорожі) не обмежується композиціями Ротару 70-х – 80-х років.

Загалом складається враження, що «Аккорд-Тур» працює не для українців, а для росіян. Ну а те, що на думку цієї фірми, десятки мільйонів україномовних не заслуговують на обслуговування українською, є неповагою до клієнтів, до самих себе, а тому є великою ганьбою.

Також сподіваюся, що в подальшому просте запитання до керівника групи про мову обслуговування не викликатиме в неї перепон у обслуговуванні тих клієнтів, які цікавляться цим питання.

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 февраля 2019
Реклама
Отзывы о других турах