Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
5
фото
Поездка: 11 сентября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Здравствуй, милый... или 3 дня в Амстердаме!

Вітаю всіх! Зовсім недавно повернувся з цього туру який мені дуже сподобався чому я дуже радий. Це мій перший раз і оскільки я приїхав з позитивними емоціями то ще відправлюся в тур і не раз. Дякую туристичній компанії Акорд за надану можливість відвідати такі чудові країни. Наш керівник групи був Михайлович Ірина, ця чудова людина дала перші позитивні відчуття про поїздку ще при розсадженні туристів в автобус у Львові. Коли до тебе звертаються одночасно декілька людей з питаннями на які хочуть отримати в ту ж мить відповіді – така ситуація може вибити з рівноваги але Ірина впоралася на відмінно, і це я оцінив оскільки сам працюю керівником на підприємстві і така ситуація змусила мене як мінімум підняти б голос але Іра була холоднокровна і по професійному вирішила проблему. Вже у цей момент я зрозумів що попав в хороші руки і був гордий що в Акорді працюють такі високопрофесійні співробітники. Також порадував комфортабельний автобус в якому здалися не так страшні тривалі переїзди які в цьому турі присутні. Водії доброзичливі, було приємно з ними поспілкуватися. У самому турі раджу відвідати всі екскурсії. Більш всього сподобалася екскурсія по каналах Амстердама на кораблику, а також передмістя Амстердама такі як Заансе Сханс і Волендам, самі ж гіди молодці знають свою справу і дають вичерпні відповіді на будь-які питання. Але все таки сподіваюся вам попадеться такий гід як Влад який був у нас гідом в Роттердаме і по вулиці червоних ліхтарів. Людина до того енергійна і весела що заряджає всіх довкола своєю позитивною енергією =) Як і в попередньому відгуку я раджу з велосипедистами не жартувати і остерігатися їх, а також як нам і радили не мішати маріхуанну разом з кексами… які з гашишом =) Ще хотілося б подякувати нашому чудовому керівнику групи Михайлович Ірині, яка привнесла в поїздку родзинку. Яка бездоганно володіє українською мовою до якого я був до цього байдужий, але з її вуст вона звучала божественно. Яка допомагала вирішувати мовні проблеми з англійським, які виникли в Madurodam або з польською мовою в Кракові при обміні євро на злоті. Яка завжди грамотно підходила до питання вибору фільмів знаючи що всім не догодиш. Дуже б хотілося щоб цінували таких співробітників, а також із задоволенням поїхав би в будь-який тур і був би упевнений що отримаю лише позитивні емоції знаючи що керівник групи буде Ірина. Спасибі вам Акорд за можливість побачити світ і бажаю вам таких же компетентних і відповідальних до своєї роботи співробітників як Ірина Михайлович.

P. S. хотілося б відвідати Великобританію але виникає багато питань відносно візи і так далі тому непогано б відкрити форум під сайтом.
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 января 2019
Реклама
Отзывы о других турах