Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 06 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш Будапешт! Излучина Дуная, Вена и Хевиз!

Напишу свої НЕГАТИВНІ враження від поїздки рейс 836. Зразу скажу, що 5 років тому був в тій ж самій подорожі від Акорд-Туру. Теперішня ж подорож - на ПОРЯДОК гірша. Відкинувши враження від країн і тверезо оцінивши ЯКІСТЬ СЕРВІСУ (багато хто плутає красу країни з якістю організації подорожі) маємо:

1. На кордоні водії нашого автобусу захотіли зекономити і провезти пальне в каністрах - результат - ціла ніч проведена на границі, повна перевірка речей і автобусу + штраф шоферам за порушення. Приїхали в 12 ночі на границю - виїхали в 8 ранку. Ніхто нічого не пояснює, люди бунтують. Керівник групи нічого не пояснює. Після того як хтось подзвонив на України в Аккорд-Тур, а Аккорд-Тур до шоферів - шофери почали скандал, що ми, як бачите, що ми пожалілись на них, і пасажири ще й вийшли винні. Як результат - ніхто не виспався + змістився графік першого дня (про це нижче). Нагадаю, це все з ВИНИ ШОФЕРІВ, до пасажирів на границі ніяких претензій не було. НІЯКОЇ КОМПЕНСАЦІЇ І ПОЯСНЕННЯ НАДАНО НЕ БУЛО.

2. Ізза проблем на кордоні отримали велике запізнення - змістився графік екскурсій першого дня. Всі екскурсії в темпі галоп. Час ішов на хвилини. Наприклад в ЕГЕРІ - 1 година замість 2, в велнес-комплексі - на пів години менше часу. Всі екскурсії в обрізаній версій - порівнюю з цією ж попередньою подорожжю 5-річної давності. Розповіли процентів 60-70 від того що було раніше.

Знову ж таки, це все через халатність організації.

3. Готель - на КРАЮ МІСТА! До площі героїв - 10км. Кінцева станція метро. Якщо вам кажуть, що у Вас 2 години вільного часу по місту (при цьому вас висаджують на Площі Героїв), а потім виїзд з готелю на якийсь факультатив - то ці дві години іде ЯКРАЗ на добирання до готелю на метро.

4. Готель - нікудишнє освітлення, кімнати в загальному чисті, проте з павуками на світильниках. З плюсів - персонал привітний, сніданки - середньої якості, кондиціонер в номері, балкон.

5. Автобус - два (!!! 2!!!) рази тріскав паливний шланг, з якого рікою текла солярка - перший раз в місті Тихань біля Балатону, другий раз по дорозі на Україну. Нестерпний запах пального в салоні. Я вже не говорю про небезпеку займання і пожежі в такій ситуації. Шановний Аккорд-Тур - Ви взагалі контролюєте стан автобусу і кваліфікацію шоферів?

6. Шофері - повністю нетямущі в маршруті. Плюс ще й хамовиті. Круги по мостам Дунаю крутили годинами. Як їхали на Балатон, екскурсовод аж почала з ними сварку, оскільки шофери катали нас по всіх мостах і не знали як і куди їхати. А це в свою чергу краде час на факультативних екскурсіях. Шановний Аккорд-Тур - купіть вже за 100 долларів їм навігатор!

7. З сторони керівника групи - ніяких пояснень. Правила проживання в готелі ніхто не розповів. Також ніхто не повідомив, що при відмові від факультативної екскурсії повертається лише половина - тому тадаммм (!!!) - мінус 25 євро з кишені, на які можна було купити, наприклад, одну пару взуття.

8. Екскурсія на кораблі по річці Дунай в Будапешті - ТВЕРДА ДВІЙКА!!! Екскурсія славиться тим, що в НІЧНИЙ ЧАС, коли увімкнута підсвітка будинків - це просто феноменально захоплююче і красиве дійство. Насправді, такої краси вечірнього Будапешту не знайдеш ніде у світі. Світлові ансамблі палаців, замків, мостів - дух просто захоплює. Проте наша екскурсія проводилась під палючим сонцем в білий день.

9. Екскурсоводи на факультативах молодці - старались як могли розповісти все в скорочені сроки (адже часу було обмаль). Цікаво слухати, цікаві речі, сподобалось.

ВИСНОВОК:

В загальному організацію оцінюю на 3 -. Повторюю, що ніякої компенсації за спричинені незручності з ВИНИ ОРГАНІЗАТОРІВ не надано. Мало того, навіть ніхто не постарався пояснити причини цих незручностей, НІХТО НАВІТЬ НЕ ВИБАЧИВСЯ. Склалось стабільне враження, що Аккорд-Тур скотився далеко вниз по рівню сервісу за 5 років, що обслуговують не туристів - а просто якесь бидло, з яких головне викачати Євро. Я впевнений, це була остання моя поїздка з цим туроператором. І рекомендую добряче подумати, чи потрібен Вам ТАКИЙ СЕРВІС - чи може краще самому зробити візу і забронювати готель, зекономивши купу часу, грошей та нервів?!

Другие отзывы AnageN

Реклама
Отзывы о других турах