Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 07 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 0 «

Отзыв на тур Колоритная Болгария!

Нещадавно повернулись із подругами із туру "Колоритна Болгарія" із величезною кількістю позитивних вражень та спогадів! Наша подорож розпочалася із поїздки в Румунію, де у всіх бажаючих була можливість відвідати замки та столицю - Бухарест. Особисто мене місто вразило і дійсно нагадало Париж (всім раджу відвідати оглядову екскурсію), екскурсоводи, як завжди в Аккорді - на найвищому рівні.

Після ночівлі у готелі та сніданку (в абсолютно достойному 3-зірковому готелі) ми вирушили на зустріч морю і вже після обіду залелились у готель Меридіан. Готель виправдав і навіть перевищив всі мої очікування! До моря іти хвилин 10, і то через досить шумну торгову вуличку, де завжди кипить життя), до центру курорту - трішки довше, хвилин 15-20. Але цей факт не заважав нам щовечора відпочивати саме в центрі, де панує своя неповторна атмосфера молодості, вічного руху та інтернаціонального спілкування!!)) На Сонячному березі я відпочивала вже втретє і можу порадити цей курорт саме прихильникам активного відпочинку, нічних тусовок, танців та знайомств із молоддю із різних куточків Європи =)

Сніданки та вечері, які пропонувалися у готелі були дуже різноманітними: і страви болгарської національної кухні, різні сорти м"яса, риби, безліч гарнірів, декілька різновидів десертів, фруктів та морозива.. Загалом - гастрономічний рай =)

Щодо варіантів проведення вільного часу, то їх безліч - і екскурсії, які пропонуються оператором, і відвідання акварапарку, і хамам. Кожен знайде щось для себе! Ми побували на екскурсії у Стамбулі... Якщо чесно, то побувати за декілька годин їзди від цього надзвичайного міста і прогавити можливість з ним познайомитись - було б великою помилкою) І прогулянка на кораблику по Босфору, і відвідання видатних місць назавжди закарбуються у моїй пам"яті, як спогади про одне із найчарівніших міст у світі. Також дуже порадував аквапарк у Сонячному березі - на пів дня зануритись і дитинство, отримати свою дозу адреналіну та радості - воно того варте!

На останок хочу додати, що відпочинок та загалом організація поїздки не була б повноцінною та на найвищому рівні без нашого керівника групи Катерини Волошиної! Більш відповідальної, позитивної, комунікабельної людини, яка працює дійсно із віддачею та вміє знаходити індивідуальний підхід до кожного туриста, годі й шукати! Катюша, дуже тобі дякуємо!!! І у тому, що це далеко не остання, як і не перша поїздка із Аккордом - я не сумніваюся!

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах