Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Пикничок в Амстердаме 2 дня в Амстердаме + Прага 

Хочу подякувати Акорду за чудові враження і гарну організацію поїздки, керівнику групи Роману Мазуру і водіям, які, як завжди в Акорді, на висоті, як і сам автобус. Оскільки були не повністю заповнені місця, друга половина автобуса мала розкіш розміщуватися по одній особі на двох кріслах. Це прекрасно, враховуючи два нічних переїзди.

Про екскурсоводів: гід Вадим в Амстердамі – справжня знахідка для Акорду, чудово все розповідав, не лише про історію-архітектуру, а й про технічні досягнення країни (чого лише вартує процес нарощування грунтів, враховуючи, що Нідерланди є нижче рівня моря), соціальні деталі, побут і т. д. Екскурсії у Заансе-Сханс та Волендам (виробництво сирів, майстерня взуття – клопів, волендамський оселедець, Північна затока), а також в Гаагу – Делф (парк Мадюродам, Північне море, делфський фарфор) неповторні!

Трохи розчарувала екскурсовод в Берліні – виглядає, що наша група заваджала її особистим планам. 2-годинна екскурсія з гідом Кірілом в Пергамон більше втомила, аніж вразила. У Берліні було багато вільного часу (десь від обіду до 11 вечора), тому краще було заздалегідь скачати карту міста і спланувати собі власні екскурсії.

Про готелі: чисті, з гарними сніданками, але всі готелі *** були без холодильників, а останній готель в Польщі ще й без фенів для сушіння волосся. Готель Ібіс в Амстердамі був „де чорти кажуть надобраніч” – за аеропортом, тому добирання від нього до центру Амстердаму було неабияким випробуванням (готель – автобус – поїзд – трамвай - центр)

До речі, музей Ван Гога працює лише до 18.00, запускає відвідувачів до 17.00, черга перед входом мінімум 1 год.

Красені Брюссель і Гент теж не залишають відвідувачів байдужими. Несподівано в супермаркеті Брюсселя почули з динаміків в залі музику „Океану Ельзи” українською!

В цілому, поїздка вдалася, дякую всій групі за хороший настрій і організованість.

Другие отзывы Marta

Календарь 06.07.2012 - отзыв на тур Музыка прибоя
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах