Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 17 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 7 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Музыка прибоя

Отримавши інфо-лист 2 дні до поїздки, першим, на що звернулась увага – наявність 4-зіркового готелю в рамках туру, а також двох 3-зіркових; що в свою чергу додало більше натхнення на подорож, оскільки моя асоціація виходила з досвіду перебування в прекрасних 3-зіркових готелях в країнах Європи, а також від гарного враження під час попереднього перегляду фото базових готелів в інтернет джерелах на подорож від туру. Відповідно були великі надії і сподівання і врешті – очікування від якості та комфорту перебування в перерахованих готелях, поданих інфо-листом, що зазначені як в категорії 4-зіркових, так і в категорії 3-зіркових.

Переглянувши фотографії за поданими в інфо-листі інтернет джерелами готелів, візуально майже повністю виправдало очікування на 4 зірки готелю Best Western Ginkgo в Угорщині, що мав йти як перший транзитний готель; що стосується готелю Olympic Bay, який відповідно до програми туру мав бути базовим готелем під час перебування в Греції, - вже під час перегляду фото я почала усвідомлювати, що цей готель поступатиметься своєю якістю та умовами готелю Best Western Ginkgo, …а також поступатиметься якістю 3-зірковим готелям, що особисто відвідувала, починаючи з 2006 року, для прикладу. Також під час перегляду фото готелю Olympic Bay в мене почали виникати сумніви, чи даний 3-зірковий готель буде відповідати рівню 3-ї зірки. Така сама ситуація стосувалась 3-зіркового готелю Alexandar, - останнього транзитного готелю в Сербії в рамках туру.

Наскільки мої припущення виправдались чи простувались, Ви дізнаєтесь при подальшому ознайомленні з моїм відгуком.

Отже збір туристів відбувся відповідно до вказаного часу за інфо-листом. Порадувала пунктуальність керівної групи автобусу, також порадувала європейська якість самого автобусу і добре обдуманим було візуальне розпізнання рейсу (автобус при зборі туристів чіткими великими роздрукованими цифрами на листах формату А-4 зафіксував номер рейсу на передньому склі, що давало комфорт туристам розпізнати номер свого рейсу). Також порадувала пунктуальна присутність під час збору туру керівника групи, Богдана Андрущенко, який був закріплений за групою, відповідно до інфо-листа.

Привітне ставлення, адекватна поведінка та структурно-комплексна інформованість даного керівника викликала велике схвалення та повагу з мого боку. З власного досвіду наразі можу сказати, що це найкращий керівник групи, з яким доводилось співпрацювати в рамках туру.

На цьому місті хочу висловити подяку компанії Аккорд-тур за такий кадровий склад. Велике схвалення і найкращі побажання в рекрутуванні таких представників у Вашому кадровому відділі та процвітання!

Тож під час роздачі паспортів не зрозумілим для мене була наклейка на паспорті України, що являється власністю України, на якій були дані компанії Аккорд-тур як приватної компанії…

Це викликало певне спантеличування та багато юридичних питань…

До прибуття в перший транзитний 4-зірковий готель, радувала інформованість керівника групи. Під час самої дороги можна було дізнатись багато цікавої інформації що стосується Греції, що інших країн, яких доводилось перетинати відповідно до програми.

Прибуття в самий готель було ввечері.

На місці, при вході в номер майже повністю були виправдані очікування від 4-зіркового готелю і враження реальні були майже ідентичні візуальним під час перегляду фото готелю до виїзду.

Все ж наголошу на слові «майже».

Кажучи правду, зазначу, що від 4-зіркового готелю очікувала більшого.

У ванні було подано одноразове маленьке тверде мило, яке страшно сушило шкіру. Маленькі одноразові тюбики, один з яких – кондиціонер-шампунь для волосся, який при використанні не пінився, інший – гель для душу – викликали питання відповідності даної хімії рівня 4-зіркового готелю.

З власного досвіду, за даним критерієм, проводячи аналогію з 3-зірковим готелем Хорватії Laguna Gran Vista, в якому була в 2006 році, можу вже сказати, що 4-зірковий готель країни Угорщини станом на 2013 рік, що прийняла європейські стандарти ще з 2004 року, ставши країною-членом Європейського Союзу, поступається по умовам і рівнем якості за всіма параметрами 3-зірковому готелю Хорватії станом на 2006 рік, яка лише в липні 2013 року приєдналась до європейських стандартів на офіційному рівні, ставши країною-членом Європейського Союзу.

Ресторан даного готелю за розмірами та різноманіттям меню шведського столу також поступається 3-зірковому готелю, про який вже зазначила вище.

Екскурсійні рекомендації за додаткову оплату, та екскурсії, що входили у вартість туру порадували і викликали тільки похвалу компанії за бажання максимально проінформувати своїх туристів про історію, архітектуру та красиві місця країн, які, відповідно до туру, виходили на ознайомлення.

Після виселення з транзитного готелю наша група відправилась в Сербію, на яку відводилось 9 годин перебування в Белграді і пропонувалась додаткового вечеря в «традиційному сербському ресторані» за 18 євро.

Під час прибуття в Белграді і знайомстві з екскурсоводом насторожила вже інформація про 30-градусну спеку.. усвідомлюючи, що в таких погодних умовах ми зобов’язані будемо чекати 9 годин за межами автобусу з кондиціонером на дальшу дорогу, викликало мінімальну паніку...

Величезна спека створювала важкі умови для оброблення всієї інформації, що подавалась екскурсоводом про архітектуру та історичні умови її існування в Белграді.

В найближчих десертних кафе, я з холодним молочним коктейлем та неодноразовою кулькою морозива очікувала часу настання вечері в «традиційному сербському ресторані», яка пропонувалась додатково за 18 євро.

Обстановка в ресторані порадувала в першу чергу завдяки дружній і надзвичайно приємній компанії, з якою мені пощастило провести цей тур. Дружні відносини і приємне спілкування створило найкращі умови перебування на вечері та підняло настрій на максимальний рівень.

Стосовно самої кухні – вечеря абсолютно не вартувало своєї вартості у розмірі 18 євро за те, що було подано. Мінімальна порція першої страви (сюди ж і мінімальна її концентрація), найскромніша нарізка мінімального виду овочів, тобто буквально 2-х видів та м`ясне, і на напиток на вибір: вино/чай/сік. На здоровий глузд можна було усвідомити, що дане меню абсолютно не окуповувало своєю собівартістю ні естетикою навіть половини вартості, за яку вимагалось за вечерю Та все ж лише завдяки надзвичайно приємній компанії, я чудово провела час в цьому ресторані, а ще –подяка музикам місцевим, що порадували кожний стіл, за яким сиділа наша екскурсійна група, живою музикою.

Після вечері нас чекав нічний переїзд в Грецію.

Особисто, я, ознайомлюючись з пропозиціями і турами за кордон, шукала виключно варіант відпочинку на морі, таким чином пріоритетно вже екскурсії відходили для мене на другий план. Так як за туристичною програмою від Аккорд-тур «Музика прибою» майже 70% часу сконцентровувалось на відпочинку на морі, я обрала для себе саме цю програму відпочинку, орієнтуючись виключно на море.

Отже, очікування і сподівання були на базовий готель Olympic Bay в Греції, на який відводилось найбільша кількість днів перебування під час відпочинку на морі.

Візуальні враження від фото готелю при ознайомленні до від’їзду я виразила.

Перейду до реальних.

Вже під час прибуття до самого готелю в мене було велике розчарування від того, що охоплювало мій зір.

Не побачила жодної візуальної ефектності готелю, ні естетики, починаючи з природного оснащення, (брак яскравих пальм,.. окремі кущі/дерева, що були – були погано доглянуті, з пересохлими, зігнутими кінцівками, …) закінчуючи самою будівлею.

Чекаючи у вестибулі на роздачу номерних карток, можна було зауважити нерівний шар фарби на стінах, не відшліфовану рельєфність. Нічого не радувало око з точки зору естетичного підходу в дизайнерському оснащенні внутрішньої сторони готелю.

Вже вибравшись на відповідний поверх після роздачі номерів, можна було оцінити майже суцільну заплямованість килимової доріжки на поверсі, включаючи єдиного відпочинкового кутка з диваном і м`якими кріслами, які попри свій менший масштаб у порівнянні з килимовою доріжкою містили не меншу кількість плям і бруду ніж сама килимова доріжка; на тих же кріслах пізніше появились якісь металеві деталі, які лежали там майже весь час нашого перебування, які прибиральниці недодумались прибрати з крісел.

Вже в подальшому можна було оцінити огидну заплямованість сходової доріжки між поверхами.

Зайшовши у номер, перше, що спричинило появі неприємного здивування – ванно-туалетна кімната біля самого входу в номер, яка була без дверей!... проте з телефоном, прикріпленим над унітазом!!..

Така картинка попри катастрофічно величезне незрозуміння викликала ще легкий шок… Моя гіперактивна уява такого ще небачила.

Легкий шок, який не перейшов ні у паніку ні у скандал, виходячи з бажання гарно провести час на морі, оповив всю мою свідомість.

Відкривши балкон, порадував вид на море.

Та, щоб помилуватись цим видом, потрібно було спертись на жахливо бридкий дерев’яний поручень балкону, який з обох країв був скріплений ще більш неестетичними огидними шнурками з бічним матовим склом. Та таке доісторичне укріплення балконної частини не упасло від того факту, що спершись об поручні балконні по бокам через ці щілини бокові попри доісторичне скріплення шнурками номеру, було видно половини балкону кожного номеру, що йшли з нами в один ряд.

Тоді в мене виник сумнів, чи така будова балкону при своєму конструюванні була призначена на вид на море чи на вид на сусідів?

Пластмасові неестетичні крісла з таким же неестетичним столом були на балконі.

Такий стіл і такі крісла в Україні можна зустріти в більшості лише у нижче класових бридких забігайлівках для харчування.

Легкий шок далі продовжував наповнювати мою свідомість.

В номері як і у вестибюльній частині можна було поспостерігати нерівні шари фарби на стінах, тільки на відміну від вестибулю, в номері це був бонус в додачу з малими жуками і іншого роду комахами на кутках стіни. Також, не варто забувати, що ще є місця, в який фарба взагалі була стерта, та місця, де і тріщини були, …

Що ще стосується балкону, - двері, зокрема замок явно своїм виглядом зовнішнім не вказував на досконалу функціональність.

Ліфтів було 2, один з яких часто підводив, не функціонував належним чином, в якому ще й одна деталь всередині кабіни відвисала.

Незрозумілим було також правило, з яким нас, туристів, ознайомили про те, що лежаки на території басейну, а звідси – користування басейном, платні. Абсурдне явище для 3-зіркового готелю.

Повернусь до опису ванної кімнати.

Сухе крихітне одноразове мило, аналогічно те, яке було у Best Western Ginkgo, не радувало своєю присутність Два тюбика малих одноразових, один з яких – шампунь не концентрований, рідкий, інший – гель для душу також підтверджували свою програшну позицію ванної хімії цього готелю, тепер вже зі своїм аналогом по третій зірці готелю в Хорватії, станом ще на 2006 рік.

Також, якщо Ви захочете в готелі Olympic Bay прийняті ванну, майте на увазі, що, набравши у неї воду, Ви її не наберете, так як вода виливатиметься на підлогу в номері. Також Ви її не наберете, якщо є ковпачок для ванни і Ви ним скористаєтесь – вода всеодно виливатиметься на підлогу.

Напроти ванни-туалету без дверей, над унітазом якого проте прикріплений чомусь телефон, у шафах можна побачити також неестетичний скрипучий сейф і не менш неестетичний холодильник, морозильна камера якого навіть не понизить температуру води в пластмасовій пляшці до + 5 градусів за Цельсієм, не кажучи про те, щоб там зберігати морозиво…

Неестетичні некомфортні покривала в шафах не викликали довіри ними користуватись.

Прибирання номеру лишає багато бажати кращого.

Вже, починаючи з самого прибуття в готель і в номер, можна було побачити, що прибирання недосконале було перед нашим заселенням… якщо воно взагалі було.

Щоб наш номер поприбирали, мені доводилось впродовж дня неодноразово нагадувати прибиральниці, яка нерозуміла англійської мови чомусь. А, не нагадавши, засвідчувалась в тому, що прибирання було відсутнє впродовж поточного дня абсолютно. Абсурд і позор для 3-зіркового готелю.

У ванній кімнаті також небуло рушника для ніг.

Всі послуги готелю (спорт зал, spa-салон) платні. Відвідуючи так званий спортзал, технічне його оснащення лишало багато бажати кращого.

Прейскуранти всіх платних послуг неестетично висіли на території вестибулю у вигляді приклеєних А-4 листках. Неестетично для рівня 3-зіркового готелю.

На пляжі не було толкових розваг.

До найближчої таверни і магазинів-супермаркетів потрібно йти 30 хвилин пішки від пляжу.

Ресторан.

Брудний посуд, який подавався як чистий, жахлива якість їжі. Те, що називалось і пропонувалось офіціантами як кава – кавою не назвеш, а швидше можна це назвати помиями, якими травили дітей в державних садках України першої половини 90-х років.

Брак посуду, зокрема чайних ложок викликали шок. Ще більший шок був, коли офіціант на моє прохання дати мені чайну ложку, дає столову з заявою, що чайних ложок немає. Позор для 3-зіркового готелю.

Брак свіжих фруктів. Були представлені лише 2 види свіжих фруктів, які були неестетично нарізані кусками.

Ряд з серії йогуртних десертів викликав не меншу огиду і жах. У великих посудинах, враження, начебто в корито для тварин в сільських місцевостях України, було вилито 3 різні йогуртні суміші. Було припущення, що з протермінованих фабричних банок від йогуртів було вилито в одну посудину кефіроподібну суміш, в іншу – ту ж суміш з додаванням солодкого варення (невідомо чи свіжого) одного виду, в третю – аналогічно іншого виду; ще поряд стояла також неестетична посудина з вилитою нутеллою. Все це викликало лише огиду, а не відчуття перебування у ресторані від 3-зіркового готелю.

Стенд з соками, які мали бути натуральними, були з трьома ароматами, які на смак підозріло нагадували не соки, а ароматизовані води. Крім того, сам стенд був вже зафіксований в не функціональному стані доки офіціанта особисто не довелось довести до відома, щоб виправив ситуацію.

Ще майже завжди з «грейпфрутового» соку, що був одним з трьох видів, представлених в даному стенді, нагло текла сама вода замість соку.

Стенд з гарячою водою скріплений неестетичним залізним фіксатором, незручним, який потрібно було крутити, щоб потекла гаряча вода.

Було лише 2 види, майже однакових на смак, чаю.

На кожному столі стояла неестетична цукерничка, яка зазвичай подається лише в нижче класових харчових закладах України.

Перебуваючи в такому готелі в мене був шок і розчарування та сумнів в тому, в чому я розчарована більше: у Греції, яка є країною – членом Європейського Союзу ще з 1981 року, яка більше 30-ти років сповідує європейські стандарти, яка живе і отримує дохід за рахунок туризму, та має такі готелі? Чи розчарована я в туристичній компанії Аккорд-тур, яка для свого туру обрала саме цей готель, ще й як базовий готель для відпочинку…

Сумніви тривають досі, та я не здивуюсь, якщо розчарування виявиться двобічним з моєї сторони.

Це був найгірший готель, в якому мені доводилось побувати за кордоном за все своє життя.

Щодо рекомендованих екскурсій.

Порадувала екскурсія круїзом на острів Скіафос.

Шикарний піщаний пляж з золотистим виблискуючим піском, якого не було на нашому пляжі; спокійна, м’яка, чиста, прозора, тепла вода, якої не було на нашому пляжі – саме те, що я мінімально очікувала від Греції, та нажаль тривалість перебування на пляжі, а отже і виправдання моїх очікувань від пляжу тривало лише до 2-х годин. Далі ми зобов’язані були покинути пляж відповідно до цієї екскурсійної програми і відвідати острівну частину з іншої сторони. На цьому місці хочу висловити побажання: дану факультативну екскурсію, зокрема частину перебування на острові збільшити мінімум в 3 рази, в той час як перебування в Сербії після відвідування першого транзитного готелю – зменшити мінімум в 3 рази.

Вертаючись до опису готелю Olympic Bay, неприємно здивувало незнання англійської мови офіціантки в галантереї на території готелю, … вже неодноразово засвідчувалась у необізнаності англійської мови робочого персоналу готелю… Абсурд і незрозумілість як для країни-члена ЄС, як для країни – з величезним напливом іноземних туристів, як для країни, що живе за рахунок доходу від іноземних туристів…

Виселившись з готелю 24 серпня, була екскурсія в місті Салоники. Дане місто радувало набагато більше, аніж Белград, в той час як перебування в Салониках було в тричі менше, аніж перебування у Белграді при першому відвідуванні. Тут же хочу висловити побажання врахувати даний факт і збільшити перебування відвідування міста Салоники з аналогічним зменшенням часу на відвідування Белграду, .. як і Сербії загалом. Також Салоники порадувало набагато більше території Лептокарії, на якій був зосереджений готель Olympic Bay. Салоники виявилось містом з набагато більш розвиненою інфраструктурою, а ніж територія готелю Olympic Bay, включаючи найближчі магазини, таверни… Гуляти у вільний від екскурсії час в місті Салоники було однією радістю і задоволенням.

Вкінці дня з величезними чергами і довгими очікуваннями був македонсько-сербський кордон… В таких митних умовах важко відпочинок автобусним туром назвати відпочинком.

Прибувши під кінець дня в останній транзитний готель відповідно до туру – 3-зірковий готель Alexandar в Сербії, першим шоком був надзвичайний шум і галас на першому поверсі від заходу, що чомусь проводився вночі, в 11 годині і тривав до пів 3 ночі, після чого ще було 40 хвилин шуму від збору крісел і пересування столів. Першим питанням було те, наскільки абсурдним може бути факт схвалення і проведення гучного заходу в 3-зірковому готелі країни Європи, ще й в умовах приміщення без звукової ізоляції?

Перебуваючи на 3-му поверсі, від даного шуму в нас трусились від вібрацій меблі, як від землетрусу; можна тільки уявити, що відбувалось в номерах наших сусідів на першому поверсі…

В таких умовах наші люби туристи мали спати до 7 години ранку, так як виселення з готелю передбачалось відповідно до програми туру о пів 9-ї години ранку, а сніданок нам підготували на пів 8-му годину вранці.

Сам ресторан надиво порадував після шокового враження від ресторану в Olympic Bay, тому була мінімально приємно вражена… умови і асортимент були майже такими самими як в нашому першому транзитному готелі. Виправдав майже повністю очікування і сподівання від ресторану 3-зіркового готелю.

Перейду до опису номеру.

У ванній кімнаті відсутня гаряча вода; поламані двері в ванну кімнату, потріскана штукатурка біля вікна. Одне ліжко велике, інше мале, що не виправдовує рівня 2-х місного номера. (велике ліжко не роз’єднане; 1 ковдра, 2 подушки)

По коридору теж зустрічались плями на килимовій доріжці. Wi fi як і в попередніх готелях не працював. Одна карточка на номер, хоч мало бути дві.

В номері на дзеркалі центральному внизу табличка з написом «куріння заборонено», проте поряд на столі з продуктами фабричними, які поставлені з націнниками, чомусь лежала попільничка.

У ванній кімнаті небуло гелю для душу, не булу шампуню. З крану сипалась штукатурка при відкручуванні. Автоматичне мило не працювало, одне взагалі було пусте. У ванній кімнаті був лише 1 ванний рушник, 2 лицевих.

Номер даного готелю – найгірший після номеру в Olympic Bay, де мені коли-небудь доводилось побувати за кордоном.

Після виселення порадував вільний час, відведений на прогулянку по Румунії. Прекрасним виявилось знайомство з національною валютою. Дуже порадувала що назва, що зовнішній вигляд національних купюр Румунії. Найпрекрасніші купюри, які наразі доводилось мені зустрічати. Приємно вражена. Порадував візит в Румунію.

Стосовно самої дороги: велика повага і подяка водіям за відповідальність та допомогу з багажем. Порадував автобус європейського класу, та не порадував DVD програвач. Напевно більше 5 фільмів впродовж дороги нам включали, та майже жодний не вдалось додивитись докінця через неполадки DVD програвача. Це викликало розчарування. На цьому місці хочу побажати звернути увагу на технічне оснащення автобусу і виправити неполадки, що стосуються в даному випадку першочергово DVD плеєра.

Не порадував також факт забруднення аж 6 сторінок штампами від даної поїздки, коли попередні подорожі займали максимум 1 сторінку. Тут побажання компанії при виборі країн для туру керуватись критерієм зручності перетину кордону та мінімального штампування в закордонному паспорті. Для туристів це полегшення проходження дороги, відповідно – більша радість від відпочинку, більше місця в поточному закордонному паспорті при відкритті наступним віз, а звідси – відсутність мороки, пов’язаної з оформленням нового закордонного паспорту у випадку можливих потенційних забруднень такої ж кількості сторінок за одну подорож в майбутньому.

Загалом обстановка і атмосфера поїздки чудова завдяки дружній компанії і приємним людям, також завдяки привітності, відповідальності і лояльності робочої групи туру від компанії.

Компанія туристів також як і робочий персонал туру від компанії були найкращими за весь мій туристичний досвід.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах