Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
3
фото
Поездка: 18 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Тільки приїхала додому, а вже хочеться планувати відпочинок у Карпатах на наступний рік. Це була моя перша подорож з Аккорд-туром, тож трохи скепсису було, але ТАКОГО я точно не очікувала)) Найяскравіша подорож за все літо!

Пан Сергій казав, що найкаще вдається те, що плануєш за кілька днів - чиста правда. Тур з подругою купували за тиждень до виїзду, швидко поскладали речі на будь-яку погоду (в нагоді стали і легкі, і теплі речі. На всілякий випадок прихопити куртку не завадить) і нашим керівником групи став Копанський Сергій. Тут почались пригоди: неймовірна краса природи (коли дивишся, то забуваєш як дихати), високі гори та круті схили (в першому поході я думала, що помру на півшляху, але вже під кінець туру нормально ходила))), сплав по Дністру на байдарках (коментарів нема)), просто неймовірна (така містично-загадкова) прогулянка у хмарах, лазання по тій грязюці (але й у тому свій кайф!), незабутній підйом на полонину на ГАЗі (у адреналіні крові не помічено), п'янкий аромат трав, різноманітні ягоди, пікніки, холодні стрімкі річки та спокійні озера (купатися у яких - одне задоволення, так-так))), традиції та обряди. Але, мабуть, найголовнішими були оточуючі люди. Це була вже не просто туристична група, а наче компанія давніх друзів. Настільки дружня, привітна атмосфера, переспівали всі пісні, що знали, переказали всі анегдоти, тости, історії з життя, допомагали в усьому, сміялися, підбадьорювали. А Сергій Васильович взагалі (без лестощів і перебільшень))) чудова людина - всіх організує, до всіх прислухається, розповість багато цікавого, підбадьорить лізти далі в гору, допоможе і розвеселить) Взагалі всі, хто зустрічався під час подорожі залишили після себе тільки приємні спогади: гіди, справжні професіонали - водії (з ними й по наших дорогах не страшно)), майстри й майстрині та просто хороші люди, до яких ми навідувались, а також працівники готелів. До речі, годують дуже смачно. Так, що навіть була ідея викрасти кухарів "У Мар'яни і Назара" (надзвичайно затишний готель, де готують просто божественні сирники).

Я вважаю, що мені неймовірно пощастило потрапити в цей тур і до такого керівника. Радила б усім, хто дійсно хоче відпочити так, щоб на час відпустки забути про всі свої справи, їхати в активні карпатські тури. Я ні секунди не шкодувала)) Дякую Аккорд-туру за таку можливість, а я - планувати наступну пригоду!

П. С.: Сергію Васильовичу, величезне Вам дякую за цю подорож. В мене ще не скоро пройде відчуття захвату. Та й не думала я, що за такий короткий час так звикну до Вас, пана Андрія та того бородатого дядька))) Буду сумувати, але тільки до наступного туру, бо я ще не була на Говерлі) Сподіваюсь, що ще обов'язково зустрінемось. Ваші сонечки-малята)
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах