Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 19 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Полька Саксонии:Краків, Берлін, Дрезден, Прага!!!

Організація туру просто жахлива!!! взагалі БАГАТО БРЕХНІ в програмі.

1. В Кракові нам навіть не показали дракона. Хоча це символ міста. Хоча загалом гід Марія була хороша.

2. В Постамі ми наче мали завітати в парк Сан Сусі. Цитую: "А дальше нас ждет дворец Цицилинхоф место проведения Потсдамской конференции, а также парк Сан Суси - один из самых красивых в Европе парков с каналами и скульптурами, непревзойденной красоты дворцами, Китайским чайным домиком и оранжереей – вся эта незабываемая красота пленит нас с первого взгляда. " Але насправді ні в який парк ми не пішли. Гід нам його лише прорекламувала і сказала, що тут треба ходили півдня і в нас на це немає часу.

І ще оця фраза написана з таким апломбом в програмі туру "Бранденбургские ворота – старше, чем в Берлине (!) ". Ми повз них бігом проїхали і гід Світлана щось там про них ненароком згадала.

3. У Вроцлаві. Знову цитата: "При наличии времени остановка НА ОБЕД в прекрасном городе – Вроцлаве. " Я не знаю хто і як тут розраховував час, але щоб дістатися до Львова на 23:00, у Вроцлаві треба опинитися о 8 ранку. По-перше, о 8 ранку майже всі кафе були зачинені; по-друге, вони нам були не потрібні, бо нещодавно снідали в готелі.

Ну а тепер перейдемо до МІНУСІВ цього "чудового" туру.

1. Перші проблеми почалися ще за 2 місяця до від*їзду, коли ПРОГРАМУ туру ЗМІНИЛИ в розпал сезон. Дуже цікаво, адже компанія Акорд-тур порушила власне правило: Компания-ОПЕРАТОР оставляет за собой право вносить изменения в программу тура без изменения общего количества услуг. До речі, ще одна БРЕХНЯ. Прибрали нічний переїзд і додали той клятий Вроцлав. Що з того вийшло вже написано вище. О 10 ранку ми вже могли стояти на кордоні... а замість того тільки виїжджали з Вроцлава. Така зміна в програмі туру лише гальмує повернення додому... тим паче, що після таких міст як Краків, Берлін і Дрезден, навряд ми за 2 години часу могли побачили щось більш захоплююче і визначне. Після всього пережитого вже хотілося скоріше додому, а не гуляти зачиненим холодним містом!

Також в цій ситуації особливо неприємним було те, що компанія Аккорд-тур, вибачте, ПОСТАВИЛА НАС РАКОМ. В розпал сезону змінили програму - і або лишайтесь, або відмовляйтесь взагалі. Обирати інший тур в нас вже не було часу. А які проблеми нас спіткали у зв*язку з такими змінами Акорду звісно було начхати. Ніхто звісно не подумав, що треба буде ще грошей на готель і ще брати день відпустки. Бюджет мав перевищити запланований на 1000 грн.

Для того, щоб хоч зекономити час довелося бомжувати 2-ма потягами (їхати з пересадкою).

Акорд-тур - це такий собі ПриватБанк у сфері туристичних послуг!!! Вони взагалі не думають про туристів і відносяться до них, як до бидла. Навіть не вважають запотрібним відповідати їм на листи. Я в шоці від львів*ян. Від них такого не очікувала.

2. Страшенно НЕЗРУЧНИЙ АВТОБУС. Відстані між сидіннями дуже малі. Коли крісло спереду опускали я завжди отримувала по колінах. А коли опускала своє - боялася задавити людину позаду. Конструкція столиків взагалі збоченська - вони висувалися вперед на металевих трубках. Тобто якщо в тебе розкладено той столик і людина попереду опустила сидіння - то тебе має певно перерізати тим столиком навпіл.

3. ГІД по Берліну (Світлана) просто ОГИДНА. Не вміє організувати групу, не орієнтує по часу, а потім сварить, що буцімто нас довго чекають. В Цицилінхофі не попередила, що можна купувати дозвіл на фотографування. Довелося бігти за ним після початку екскурсі... тому, власне, і затрималися. Перед екскурсією було ЩЕ не час в туалет, а потім стало ВЖЕ не час в туалет. Короче, жах!

А на екскурсії "Очарованный Берлин" ми взагалі загубилися! По-перше, не очевидний маршрут екскурсії - коли ми відвернулися, щоб сфотографуватися, всі розвернулися десь вбік і ми пішли їх доганяти, як з*ясувалося потім, зовсім в іншому напрямку. Виявилось, що ми вийшли з воріт лише, щоб глянути на якийсь готель, а потім увійшли в них і пішли геть в іншу сторону о_О. По-друге, всі нормальні гіди носять при собі довгу палку з якоюсь яскравою штукою зверху. Це робиться для того, щоб не губитися в натовпі... а стався цей інцидент на Парізьєн плац. Самі уявіть скільки там народу. Ви звісно можете сказати, що більше ж ніхто тоді не загубився... а я вам відповім, що я раніше на жодній екскурсії теж жодного разу не губилася! По-третє, вона ПАЛИТЬ. Прямо під час екскурсії! Звісно всі ми маємо якісь погані звички і в Європі там повна свобода... але, вибачте, вона на роботі! Мені здається, що це зневажливо по відношенню до туристів і взагалі неприпустимо!

Сама екскурсія взагалі нецікава, ні про що. "Оце Потсдамер Платц, а оце Соні-центр". Дякую, я і сама можу взяти карту, пройтись туди і побачити, що то Потсдамер Платц, а то Соні-центр. Нічого не сказала про перший світлофор в Європі.

З суб*єктивного - розповідала Світлана все монотонно і весь час хотілося заснути. Майже нічого не запам*ятала.

4. ПОГАНО РОЗРАХОВАНИЙ ЧАС програми туру. Там перерахована купа екскурсій... в нас відбулося лише 4. В принципі, тому що людей набралося лише на 4... і ми секунда в секунду все встигли. При тому, постійно ЛИШАЛИСЯ ГОЛОДНИМИ або їли в сухом*ятку. Важко уявити, як би все проходило, якби людей назбиралося на всі екскурсії. Таке враження, що часом на переїзди взагалі знехтували.

Ну і на останок все ж таки напишу про деякі приємні моменти... Не могло ж геть усе бути погано.

1. Попри всі тупняки, ДОБІРКА міст дуже ВДАЛА. Краків, Величка, 2 дня (!) в Берліні, Дрезден. Але я б радила цей тур тим, хто всі ці місця вже бачив, але щось не додивився. Відмовитися від оглядових і факультативів, планувати свій час цілком самостійно. Просто кажучи, використати тур просто як дешевий спосіб дістатися до цих неймовірно прекрасним міст.

2. Дуже багато вражень від ВЕЛИЧКИ. Просто суперове місце. І нам надзвичайно пощастило з гідом ТАМАРОЮ!

3. Слід зазначити, що Акорд-тур не осоромився ще й в плані ВОДІЇВ. Я не дуже розуміюся на керуванні транспортними засобами, але мій хлопець-водій запевняє, що вони профі:) крім того, завжди за вимогою відчиняли багажне відділення і допомагали з валізами. Так що водії у нас були суперові!!!

4. Ну і звісно хочеться висловити найкращі побажання КЕРІВНИКУ нашої групи - Вікторії Бучик. Яка попри всі недолугості цього туру змогла зробити з нього щось таки змістовне і організоване. В будь-який момент часу було зрозуміло куди, як і о котрій треба потрапити. Завжди відповідала на всі питання чітко і інформативно. Чуйна і доброзичлива.
Ух ти... а я ще подивилася, що в попередніх поїздках туристи жили в Берліні в іншому готелі. А не так, як ми, біля аеропорту.

Певно щасливцям не доводилося поспішати в готель на відшибі, бо шатл-бас (від станції метро до готелю) припиняв ходити о 23, і вони могли вдосталь нагулятися вечірнім містом.

Все сумніше і сумніше...
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
17 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах