Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Изумрудные берега!

Привіт всім пасажирам рейсу №148. Навмисно не писав відгук "по горячим слідам", після таких вражень просто необхідно, щоб емоції вщухли.

Так от: Туретчина приємно вразила, сподобався Бухарест, а от Велико-Тирново... - величезний мінус екскурсоводу. Мало того, що він бурмотів щось собі під ніс, так "екскурсія" (автобусна) проходила три рази по тих одному колу.

Окремо хочеться відзначити гіда-Тараса Марковича. Об"їхавши майже всю Європу, і не тільки, - жодного разу не бачив такого гіда. Проїзджаючи кожну країну він цікаво розповідав її історію, звичаї населення. Та що там країни, він зумів навіть зацікавити людей розповідями про міста, яких знайдеш не на всіх мапах. При винекненні якигось проблем у групі-Тарас вчасно та якісно допомагав в їх розвязанні.

Детально про готелі:

-Фокшани-готель гарний, кімната велика, чиста. Сніданок дуже слабенький.

-Кушадаси - жили сім"єю в готелі Флора. Кімната невеличка, середньої якості, та зрешти в ній лише спати, на весь інший час розваг багато. Готель розрахований для сімейного відпочинку, для цього є все (дочка дуже задоволена). Сніданки дуже пристойні, вечері аж занадто гарні (нереально все спробувати).

-Стамбул-ззовні непримітний готель, в середині по відчуттям не 3, а всі 4 зірки. Сніданок не враив.

-Хасково-готель гарний, кімната велика (навіть є міні бар). Сніданок - дуже поганий.

Загальне враження: Тур дуже цікавий, є час і попірнати (доречі море дуже чисте та солене), сходити на єкскурсії та шопінг.

Нашій сім"ї дуже сподобалось!!!

Акорд тур! - до нових поїздок!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах