Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
16
фото
Поездка: 17 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Август 2013
Голосов 10 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Покоренные красотой… Скандинавия и Фьорды!

Взагалом від туру залишились позитивні емоції та враження. Але були й моменти які змушували замислитись, чи буду подорожувати з «Аккорд тур» наступного разу чи ні.

Що саме: дорогою на Флом стався форсмажор (обвал скальної породи) - виникла непередбачувана затримка близько 1 години. Внаслідок чого змістилась резервація на екскурсію по Фьордам та фломську залізницю. По прибутті у Флом за зазначених обставин 3 години часу були витрачені на мій погляд досить неефективно. З 12-до 15 години група туристів з 38 осіб була змушена думати чим зайнятись ці три години.. Прогулянка по Фьордам та залізниці з запізненням але відбулась. Але підйом в ущілину Сталхейм зірвався. Кошти звісно ж повернули. Повернулись в готель Scandic наступної доби о 1-30. Враховуючи технічний регламент відстою автобуса дістались до Копенгагена близько восьмої вечора. Через це із заявлених в програмі 2 днів у Копенгагені фактично знаходились не більше 6-8 годин. В які вдалося «втиснути» оглядову екскурсію по Копенгагену у скороченому варіанті та палац Фредеріксборг в підвищеному темпі огляду, оскільки необхідно було подолати шлях з Копенгагена до Карлскрони щоб вчасно встигнути на паром. Екскурсія до Кристіанборгу також не відбулась, як нам повідомила супроводжуюча групи Ольга Журавльова-у зв’язку з закінченням туристичного сезону палац скоротив час роботи. Кошти за екскурсію що не відбулась повернули. Виникає запитання: невже туроператору дана обставина щодо годин роботи екскурсійного об’єкту не була відома заздалегідь? За наведених обставин в іншої частини групи не відбулась екскурсія «По каналам Копенгагена». Адже ми, туристи їдемо в інші країни за враженнями та щоб побачити щось нове, а не за тим щоб нам повертали кошти за екскурсії що не відбулись.

У попередніх відзивах, які розміщені на сайті стосовно туру туристи вже звертали увагу на ту обставину, щоб у випадку виникнення форсмажорної ситуації дорогою на Флом був запропонований альтернативний варіант програми. На жаль, не дослухались.

Крім того, під Варшавою з незрозумілих причин нам змінили автобус, благо що не на гірший.

Відшліфуйте хронометраж туру і проблемні питання відпадуть. Також відкорегуйте інформацію щодо екскурсійного наповнення туру-ущілина Сталхейм там не значиться. Дана обставина може трактуватись як введення в оману клієнта.

Найбільше сподобалась екскурсовод по Гданську Ельвіра якщо не помиляюсь та Ілана в Гетеборгу.

Окрема подяка водіям в турі: Ігорю та Сергію, Юрію та Андрію. Вони дійсно професіонали.

Незважаючи на присутність негативних моментів позитивні враження та емоції, отримані від туру переважають.

Якщо запитаєте чи їхати в тур, однозначно-їхати, отримаєте масу позитиву від природних краєвидів. Бажано мати банківську картку для розрахунків в крайньому разі у країнах Скандинавії. Зручно та економить ваш вільний час. Крім того, конвертація в валюту розрахунку відбувається за курсом НБУ а не за комерційним курсом банку-емітента картки, що в свою чергу дозволяє зекономити деяку суму коштів. При готівковому обміні в Скандинавії комісія складає від 5 до 10 відсотків від суми що підлягає обміну. Так обмінюючи для прикладу 50 євро приміром на шведські крони на руки отримаєте еквівалент 45 євро. Порада літнім туристам: тверезо оцінюйте свої фізичні можливості. Тур досить насичений, але тяжким його назвати не можна. Для прикладу поїздка на Флом вцілому зайняла 19 годин з яких 12 годин дорога туди та зворотно й 7 годин перебування безпосередньо на Фломі. Щодо харчування: в Польщі це не проблема. В країнах Скандинавії доводилось обмежуватись фастфудом за браком часу зокрема. Вечерю та сніданки краще придбавати безпосередньо на паромах-можливість така існує як за готівку так і по безготівковому розрахунку. Так вартість сніданку становила 9 євро (38 злотих), вечері 22 євро в ціну входять спиртні напої вино та пиво. Побажання до організаторів туру-переглянути програму з тим щоб була можливість хоча б на повноцінний обід. Існувати 7 днів виключно на сухому пайку складнувато))).

Другие отзывы viktorkyiv

Календарь 29.12.2014 - отзыв на тур I ♥ Switzerland!
Голосов 125
Календарь 20.07.2014 - отзыв на тур Уикенд в Стокгольм
Голосов 62
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах