Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
34
фото
Поездка: 04 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 70 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Лазурная интрига! Ницца, Канны, Монако, Генуя и Венеция

Привіт рейсу 991 (04.08.2013-12.08.2013)!

Подорожувати – це була моя мрія з дитинства. Але так сталося, що цей тур був нашою з чоловіком першою мандрівкою за кордон, і своєрідним подарунком самим собі на п’яту річницю. Скажу відверто, що тур ми обирали з острахом. Хвилювало все, починаючи з того наскільки це буде фізично важко, і закінчуючи тим чи дійсно ми встигнемо оглянути все заплановане. Дуже хотілося щоб перше враження від закордонного відпочинку було тільки позитивним. Тому тепер, коли всі сподівання здійснилися, я насамперед хочу подякувати команді Акорд-туру: водіям Мар’яну і Андріану, які просто майстри своєї справи, завдяки чому ми встигали все, що заплановано і навіть трошки більше; і керівнику групи Яні Іванцовій, яка завжди піклувалась, щоб нам було комфортно, весело і цікаво, все підказувала, допомагала, і дійсно переймалася тим чого хочуть туристи. Також дякую групі, за чудову дружню атмосферу і гарний настрій.

Сам тур досить розумно продуманий. Майже в кожному місці у нас був вільний час і можливість погуляти самостійно, перекусити або придбати сувеніри. Готелі також порадували. Окрема дяка Акорд-туру за готель в Ніцці, від якого до моря пішки можна було дістатися буквально за 10 хвилин.

Взагалі в турі нам сподобалось все… можно дуже довго писати про кожне місце яке ми відвідали… величний Будапешт, привітну, затишну Любляну, романтичну Верону, освіжаючу прекрасну Ніццу, вишукані Канни, чарівний Сан-Поль-де-Ванс, розкішне Монако, неповторну Венецію… але є речі які не можна описати словами, відобразити на фото, показати на відео... їх треба відчути... теплу лазурну і просто кришталево-прозору воду Середземного моря, шалений простір неповторних Альп, духмяну спеку італійської ночі, тихий гомін і вогні вечірньої набережної, ранковий аромат французьких круасанів, і насичений смак угорського вина...

Звичайно такий тур вимагає досить багато сил і здоров’я. Але, повірте воно варте витрачених зусиль, часу і грошей.

Серед факультативних екскурсій особливо раджу відвідати «Ажурное украшение Будапешта», «Большой Лазурный Пирог», «Роскошь и красота», і «Вся Красота Венеции!».

Ну і на останок, ще раз всім дуже дякую за чудовий тур і… до нових зустрічей!))

|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах