Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 31 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 695 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Италия – страна вдохновения! Милан, Флоренция, Рим и Венеция!

Привіт рейсу 888!!!!!!

Тур "Италия - страна вдохновения" просто супер, який залишає після себе море емоцій, задоволення від відпочинку та легкі нотки ностальгії.

В першу чергу хочеться подякувати нашому керівнику групи - Андрію Баландюху!!! Це людина справжній професіонал своєї справи, вмів зацікавити інформацією, коли у нас були переїзди. Також висловлюю свою подяку нашим водіям: Анатолію та Анатолію, які нас відвезли і привезли в цілості і сохранності.

Надзвичайно насичений тур. Кожна країна залишила про себе свої особисті спогади. Особливо сподобався Відень (можливо через те, що саме в цю країну я хотіла потрапити). Потім була квітуча Флоренція (я не поїхала на екскурсію в Пізу і провела чудовий вечір у Флоренції). Потім у нас був Рим та романтична Венеція, яка запам'яталася катанням на гондолах (незабутні враження). Наступного дня ми відвідали оз. Хевіз - це просто блаженство, якого так було мало, але після нього страшенно не захотілося їхати додому. І остання екскурсія це прогулянка на кораблику по Дунаю (рекомендую всім). Ми побачили прекрасний Будапешт з кораблика і це все прикрасило необжена кількість смачного шампанського і звичайно Віденський вальс, а деякі навіть продемонстрували цей танець. Після цієї екскурсії навіть була пропозиція залишитися ще на одну ніч в Будапешті, але ми вирушили додому.

Для тих хто переживає подоружавати одному, нічого страшного в перший же день буде знайомство і буде все драйвово і прикольно (як було зі мною).

Ще раз всім ПРИВІТ!!!!!
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах