Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
15
фото
Поездка: 18 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 8 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур «Карпатский тандем» …или отпуск для активных

Доброго дня всім мандрівникам і любителям активного відпочинку! Нещодавно повернулися з подругою з чудового туру «Карпатский тандем» … или от пуск для активных.

Складно підібрати слова, що б описати всю красу Українських Карпат! Ті хто там був – безумовно мене зрозуміють, ну а якщо ви тільки чули про ці місця, тоді не пропустіть можливість з’їздити і насолодитися казковим пейзажем, чудовою незайманою природою, красою гірських вершин, міццю гірських річок, прозорістю озер, чистим повітрям і чарами фарб, відчуття непередавані! ... можна багато говорити – але це дійсно потрібно бачити і відчувати! Тож беріть у руки фотоаппарат, одягайте зручне взуття і гайда подорожувати!

Тур неймовірний!!! Перевищив всі наші очікування і навіть більше! Починаючи з щирої посмішки, привітання і обіймів нашого улюбленого керівника групи Сергія Копанського і вже знайомого супер-водія пана Андрія та продовжуючи приємною несподіванкою – зустріччю з друзями по тогорічній мандрівці «В Карпаты за мечтой… Говерла», чудовою, позитивною родиною Шептух! Дуже приємно мандрувати, коли в новій групі присутні друзі по іншим подорожам.

Ось з таких щасливих моментів почалася наша мандрівка!

Всі екскурсії, походи такі різноманітні і підібрані настільки гармонійно, що з кожним днем ми поринали в казку Карпат все глибше і глибше. Кожен день був не схожий на попередній і мінливість природи просто дивувала… Могутні і чарівні горні вершини (г. Близниця, г. Жандарм) змінювались казковою полониною Псарівка з мальовничою панорамою урочища Гаджина; бурхливі ріки і стрімкі водоспади – прозорими гірськими озерами; грайливі та сонячні водні пригоди по Дністру – походом у хмаринках до «святого місця гуцулів – Писаного каміння» та подорожжю до дивовижного місця – скель під назвою «Протяте каміння»; а також, знайомство з народними умільцями (ліжникарями, гончарями, вишивальниками) і великий шопінг на етнографічному сувенірному ринку в Косові.

Дивовижна подорож, чудова група – привітні і гарні люди, всі зовсім різні по віку, освіті, соціальному статусу, але об’єднані єдиною метою – прагненням до пригод і мандрівок. А згуртував і зацікавив нас своєю турботою, допомогою, багатим досвідом, величезними знаннями і захоплюючими розповідями – чудовий чоловік, справжній мандрівник Сергій Васильович Копанський, який вже не в перше довів, що він самий-самий найкращий гід і просто гарна, цікава та освідчена людина.

Ще приємніше і комфортніше наш відпочинок зробили відмінні готелі. Вже знайомий комфортний готель в Яремчі «У Мар'яни и Назара», з дуже зручним розташуванням в центрі міста і біля чудової річки Прут, з смачненькими сніданками і чистенькими, затишними номерами. В Косові ми розмістилися в 2-ох готелях: «Лісова казка» - гарна, невелика садиба з чудовою природою навколо і зручними, по-домашньому затишними номерами; «Байка» - сучасний і комфортабельний готель на території якого є все для різноманітного відпочинку: сауна, басейн, тренажерний зал, більярд, тенісний корт, дуже гарний ставок, дитячий ігровий майданчик і навіть ведмідь Юра.

Дуже сумую за чудовими людьми і тим безтурботним днинкам, коли про тебе дбає і розважає, справою допоможе і словом підбадьорить – пан Сергій; акуратно довезе куди треба і з комфортом – ювелір, пан Андрій; розвеселить і проконтролює щоб не відстала, а якщо потрібно і підштовхне ззаду – позитивчик, пан Юрій.

Хочу подякувати фірмі Аккорд-тур, нашому чудовому керівнику Сергію Копанському, найкращому водію Андрію і веселому помічнику Жорі за незабутній і неймовірний відпочинок. З Вами дуже класно мандрувати! Ми обов’язково повернемося і не раз! До зустрічі!

Другие отзывы Вікторія

Календарь 20.01.2014 - отзыв на тур Неделька снежного драйва
Голосов 63
Календарь 20.08.2012 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 4
Календарь 20.08.2012 - отзыв на тур А над Говерлой - облака!
Голосов 2
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах