Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
24
фото
Поездка: 10 августа 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 18 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Хорватия... А море близко!

Почну з того, що уже практично місяць минув після повернення з відпочинку, а я й досі з нереальними емоціями розповідаю всім про нього. Відчуваю, що і зараз буде складно зупинитись, напишу міні-історію.

І ще раз переконалась, що враження від відпочинку залежать від зусиль нас самих і нашого сприйняття всього. Я поїздкою задоволена!!!

Ділюсь враженнями з самого початку. Тур вирішила продовжити собі ще майже на 2 дні, гуляючи перший і останній день по Львову, що теж залишило багато вражень, оскільки раніше "все ноги не доходили" взяти квитки і відвідати це чудове місто.

Настав час прибуття у вказане місце та у вказаний час для посадки на автобус. До останньої години були хвилювання з багатьох причин, основним моментом хвилювання було те, що їхала сама, нікого не знала. Все мучили питання: "А з ким їхатиму? З ким поселять? " Але, побачивши групу та керівника, я заспокоїлась.

Рейс №116) (Усім вітання!!!) Автобус був чистий та зручний, що досить важливо під час подорожей. Кордон вночі минули досить швидко.

Одразу попереджаю, цікаві історії екскурсоводів, інформацію про визначні місця не розповідатиму. Почула дійсно багато чого цікавого, але подати це так, як робили це фахівці своєї справи, у мене не вийде. Усі, кого зацікавив цей тур, зможуть переконатись у всьому вживу під час поїздки))) А я поділюсь враженнями...

І ось уже ранок та наш перший пункт призначення Залакарош (Угорщина). Аквапарк, де усі бажаючі мали нагоду порозважатись на гірках та у басейнах, а ше-розвинути інтуіцію та мовну здогадку у незнайомому мовному середовищі, оскільки невеликим недоліком стала недостатня кількість орієнтирів для переходу "вхід-роздягалки-вихід на криті чи відкриті басейни-роздягалки-вихід")) Але і у цьому був свій "+". Це був якраз вдалий час для знайомства нашої групи один з одним і ще кращого згуртування.

Далі ми вирушили у Хорватію (Опатію), де було заплановане розміщення в готелі Імперіал (3*). По дорозі була нагода милуватись чарівними краєвидами з вікна автобусу. Вже там я зрозуміла, що "Адріатка заворожила"... Дійсно краса. Гори, узбережжя, море таких кольорів, що словами і фото просто не передати... При заселенні наш керівник усе розповів, уточнив, ми знали куди звернутись при виникненні запитань чи при проблемі. Про готель у мене склались певні враження, на які я не сподівалась. Вживу він мені сподобався значно більше, ніж на фото сайту. У нього своя неповторна атмосфера... ці високі стелі, стилізовані меблі та оформлення приміщень. У мене завжди все це викликало бажання перед вечерею знайти десь і вдягнути пишну бальну сукню і прогулятись коридорами готелю.... Номер був twins. Як тільки зайшли в номер з сусідкою, я вирішила побути Ольгою Фреймут та позаглядати у закутки. Все було охайне, чисте.) За що вдячні. Харчування, як на мене, було дуже хорошим. Завжди був вибір та нереальна кількість усього. Це був ресторан готелю. Офіціанти завжди усміхнені та привітні, слідкували за чистотою на столах. Все вчасно робили.

Радувало і те, що до моря було дійсно хвилини 3-5. Залежить від того, який пляж більше подобається. Пляжі та море завжди були чисті. Одразу купили спеціальне взуття для плавання, оскільки нас попередили про морських їжаків, які інколи плавають на дні моря. Біля готелю був пляж, де середня глибина по шию, якщо пройтись трохи далі по набережній, то біля клубу "Колізей" було глибше. Було де розслабитись, забути про трудову рутину та помилуватись пейзажами біля моря. Для активістів, як я, була нагода ознайомитись з іншими пляжами з галькою, але йти до них узбережжям доводилось досить далеко. Але це не злякало. По дорозі туди я побачила стільки краси. Море з високих схилів, яхт парк, прикрашені квітами алеї, інші містечка, вузенькі красиві вулички... Воно того варте))) Не можу промовчати і про враження від чистоти довкола. Скільки ходила, ніде не було сміття, пляшок, папірців.

Ввечері набережна розпочинала зовсім інше життя.... з кожного ресторану лунала жива музика, в деяких можна убло потанцювати, а в інших-послухати спів... На самій центрльній вулиці милували око роботи художників, фотографів та йнших майстрів своєї справи. Для любителів більш шумного відпочинку теж були місця. Ми відвідали клуб "Колізей", де можна було досить непогано потанцювати та відвідати тематичні вечірки.

Для всіх туристів був перелік екскурсій, які можна замовити. Кожний обирав на свій смак. По відгукам туристів нашої групи було видно, що екскурсії варті відвідувань, екскурсоводи досить ретельно підготовлені, обізнані, не дають сумувати під час подорожі. Я обрала екскурсію до Плитвицький озер. Тут емоції мене просто переповнили, витратила по дорозі в готель всі гроші на смс, щоб одразу поділитись з рідними. Це дійсно чудо світу. Багато не говоритиму про цей парк, оскільки словами це дійсно не передати і навіть на фото не передати всієї тієї краси. Там з нами була екскурсовод, яка все детально розповідала, показувала. Кожне озеро має свою історію... Вода переливається своїми неповторними відтінками. А прозорість води реально вражає. Це підтерджують фотознімки. Навіть після завершення екскурсії ми зовсім не відчували втоми в ногах, а пройшли ми не мало. Кілька кілометрів без зупинок.

І не встигли ми зрозуміти, як настав останній день. Після виселення з готелю ми вирушили у Будапешт (Угорщина). Тут для усіх бажаючих пропонувалась піша екскурсія містом, був час на шопінг, що теж порадувало. Далі ми вирушили на кораблик, щоб помилуватись красою набережної Будапета ввечері, коли усі вулички, будинки освічуються вогниками. Пропливаючі під мостами міста ми відпочивали в доисть романтичній атмосфері, слухаючи музику та смакуючи шампанське... На такій чудовій, навіть романтичній ноті закінчувалась наша подорож. Далі нас чекав автобус, який встиг стати нам уже рідним, дорога додому... чесно зізнаюсь... не хотілось.... Було величезне бажання повернутись ще на 1 тиждень в ту казку... По повернені всіх бажаючих запросили на екскурсію по Львову, а потім, у кожного був свій маршрут, свої думки та враження.

За свої враження ще раз хочу подякувати Аккорду, керівнику Володимиру Нетак, водіям, які швидко і без пригод довозили нас у потрібне місце, екскурсоводам та усьому рейсу №116.

Сподіваюсь що ще і ще обиратиму запропоновані цікаві тури та мандруватиму з Аккорд-тур!!!

І ось кілька фото для вас) Хто бажає переглянути більше, звертайтесь.
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах