Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 04 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 0 «

Отзыв на тур Летние впечатления о Греции

Наш тур "Літні враження про Грецію", рейс 919, керівник групи Богдан Андрущенко. Водії Валерій і Пєтко (Болгарія).

Перш за все хочу відзначити керівника групи Богдана Андрущенка і подякувати йому за його вміння спілкуватися з людьми різного віку і характеру. Богдан на протязі всього туру завжди мав відповідь на будь-яке поставлене питання, чого б воно не стосувалось. Мене з чоловіком вразили його інтелегентність, доброзичливість, увага і терпіння. Бо витримати претензії і бажання всієї групи разом дуже важко, але Богдан надзвичайно вміло і коректно з цим справився. Водії Валерій і Пєтко справжні професіонали, вони ювелірно вели автобус такими стежками і вуличками, де важко проїхати найменшим авто. Крім того дуже приємні до спілкування і контактів. Автобус завжди був в абсолютному порядку. Ще раз щиро дякуємо їм всім трьом.

Тепер щодо самого туру.

Ми у вересні обираємо тур з відпочинком на морі, нам абсолютно достатньо тижня на самому морі і плюс помандрувати і подивитись, "як люди живуть". Тобто для нас екскурсійно-курортний варіант є найоптимальнішим.

Все, що ми собі запланували з додаткових екскурсій - подивились і все сподобалось. Круїз на острови (Гідра, Порос, Егіна) був чудовий, добре організований - і розважальна програми, і обід, і конкурс. Найбільше вразив острів Гідра. Екскурсія на Олімп і Діон в принципі сподобалась, це цікавий маршрут, але гід Петрас, на нашу думку, вів свою розповідь трохи казенно, не намагаючись донести до нас привабливість цієї поїздки.

Екскурсії Грецією, що входили в програму туру, були надзвичайно цікавими і насиченими! Особливо Метеори, Дельфи, Афіни з Акрополем і Парфеноном - все це вразило само по собі! Але хочемо відзначити, що тут ще і велика заслуга (а, може, і головна!) гіда Андрія. Андрій вів свої екскурсії надзвичайно цікаво і захоплююче, він просто неймовірно хотів, щоб нам Греція СПОДОБАЛАСЬ! Андрій - справжній фахівець своєї справи і дуже комунікабельна людина. Добре провела екскурсію і гід в Салоніках (на жаль, не пам"ятаємо її імені), вразили і самі Салоніки, нам це місто здалось більш самобутнім і колоритним, ніж власне Афіни.

Зупинка в Сербії на дегустацію вин була дуже доречною і приємною. Сербія взагалі сподобалась своєю культурою і ввічливістю (це відчувалось при перетині кордону). Екскурсія в Тимішоарах на зворотній дорозі була досить поверхневою, але це, мабуть, було зумовлене браком часу. Але порівняння з Віднем ("маленькая Вена"), на нашу думку, є достатньо спірним.

Готелі: в Угорщині, на нашу думку, готелі завжди хороші, особливо Новотель. Прекрасний готель в Кастракі - просто казка біля підніжжя Метеорів, вони перед тобою, як на долоні! Готель в Македоніі запам"ятався своїм озером. Готелі в Сербії і Сату-Маре як транзитні достатньо пристойні.

Про готелі "на морях" треба сказати окремо. Готель Alkyon дуже сподобався, хороший пляж, обслуговування, харчування - шкода, що там були тільки два дні і три ночі. Для відпочинку він саме те, що треба, ніхто нікого не обтяжує, є куди піти, прогулятись. Не можемо цього сказати про готель Olympian Bay, що в Лептокарії. Цей готель дуже контрастує з попереднім, а засилля, як сказано в попередньому відгуку, "руссо-туристо" і бруд вражає. Безперервна (до 2-ї години ночі) музика просто б"є по голові! Ніякого різноманіття.

Окремо про море - море в Греції чудове!!!

Наостанок - з "Акорд-туром" ми подорожуємо сьомий раз, думаємо, що і надалі ми не зрадимо йому...

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах