Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 08 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 0 «

Отзыв на тур Любовь и голуби… Дрезден, Париж, Франкфурт и Прага!!!

Хотіла залишити і свій відгук стосовно даного туру. Загалом враження незабутні, кожна країна по своєму зачаровує, і у кожній хотілося б побути хоча б ще трішки,.. АЛЕ (як любив говорити наш гід), не все так солодко, як здається. Зовсім не задоволені роботою гіда - Віктора Шоронова. Так, він багато розповідав цікавої інформації про країни в які ми їхали, що показувало його компетентність і підготовленість, але на цього мабуть позитивні риси закінчуються. Людина абсолютно не переймалася групою, даючи по 30-40 хв часу зранку після нічного переїзду щоб привести себе в порядок, переодягнутися та ще й поснідати (не знаю на скільки швидким треба бути щоб встигнути), і це враховуючи що близько 20-30 жінок в автобусі на 2 кабінки у туалеті. В кінцевому результаті, коли всі бігли до автобуса, щоб часом не запізнитися на зазначений час з стаканами чаю/кави, Віктор став у проході і нікого не пускав в автобус. Таким чином ми мусили швидко пити кип'яток, бо немає бачте часу. А вже в автобусі давитися сухом'яткою, бо навіть немає чим запити (проїжджаючи територію Німеччини не можна було тримати речі в автобусі і воду більше 0,33л). Одним словом старався щоб все було аж занадто правильно. А одного разу навіть була ситуація, коли хотіли вийти вночі на законній санітарній зупинці у, як казав гід "кімнату щастя", Віктор відповів що вже немає часу, і деяким людям прийшлось терпіти ще 4 години до наступної санітарної зупинки. Але й це ще не все. Я розумію, що необхідно в автобусі включати всілякі фільми і музику і нічого не маю проти, але по-перше, це повинно було бути організовано на стільки, щоб не мішало тим, хто вирішив відпочити після екскурсії. Але навряд чи це комусь вдалось, адже динаміки над кожним на стільки не тощо голосно працювали, а просто "верещали" що важко було говорити між собою, і як результат і так змучені після тривалих екскурсій, та ще й позбавлені права відпочинку. Приходилося сотню раз кричати, щоб зробили тихіше. Підбірка фільмів теж не вражає, 2 більш менш цікаві фільми, а решту часу всі серії серіалу "Французька кухня"чи як він там. Віктор старався бути настільки правильним і так всіх попереджав про вчасний прихід до автобуса, бо типу автобус чекати не буде.., що кожного разу після екскурсій по 30-40хв на автобус чекала вся група, бо то не можна було виїхати раніше щоб вчасно прибути. Таким чином, ніби то через нас скорочувалися санітарні зупинки. Можна ще багато писати, і про те, як він ігнорував деякі прохання пасажирів, та й взагалі скептично ставився до деяких людей чимось мабуть керуючись, а до інших навпаки надзвичайно люб'язно, хотів хорошим показатися. На мою думку, якщо ти йдеш працювати у таку сферу, то перш за все треба навчитися поважати людей і керуватися з їхньою думкою, бо часом складалося відчуття, що ми їдемо не за свої гроші, а за гроші Віктора, таким було його ставлення.

Подорожуємо з Аккордом не перший раз і завжди були задоволені, і різні були ситуації, але всі все встигали і все було добре. Та й зараз загалом задоволені, тур прекрасний. Єдине що мабуть радила б, то не брати додаткових екскурсій по Парижу, а самому скласти маршрут (якщо є час) і все обдивитися, по-перше значно більше емоцій, по-друге дешевше і думаю така самостійна екскурсія буде більш незабутньою і неймовірною!!!

Другие отзывы Наталя

Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
25 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах