Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 14 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Сентябрь 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур И раз... и три... там Рим - смотри

Рейс 118. Колега по туру вже досить детально описала його, проте спробую передати свої враження від поїздки. Відразу хочу зазначити, що за кордоном по роботі я бувала, але це перший досвід подорожі автобусом. Вибір туру був досить простий – відкриття спрощеної візи (без додаткових довідок) до Польщі. Також привабили міста, заплановані для екскурсій, - від класичних Праги та Кракова, до Вроцлава і трьох італійських міст (Рим, Флоренція, Венеція). Для першого знайомства з Європою це непоганий набір. Нас не розчарувало. Але деякі туристи їхали в цей тур, щоб відвідати Рим, на який спочатку виділялося, здається, 2 чи 2,5 дні, а за новою програмою ми були там лише день і дві ночі. Звичайно, такі зміни програми турів туроператором, які, як я зрозуміла відбуваються часто, здебільшого не є приємним сюрпризом для туристів. Тому Аккорд-тур, будь-ласка, зауважте це.

Як уже зазначалось у попередньому відгуку, в нашій групі було 25 людей, завдяки чому ми могли комфортніше розміститись під час нічних переїздів. Хочеться всім колегам по туру передати привіт. Усі відповідально ставились до зауважень і прохань нашого супроводжуючого – Тараса Загороднього, завжди приходили вчасно, завдяки чому ми всюди встигали. Не можна не згадати про злагоджену роботу водіїв і супроводжуючого Тараса. Тарас знаходив підхід до кожного, намагався вирішити проблеми, що виникали в ході туру, розповідав цікаві факти про міста подорожі. Щопрада, міг попередити, що група затримується десь на 1,5 години з додаткової екскурсії в Пізу. Тому що інші туристи чекали цих 1,5 год на зупинці. Це робочі моменти, які, впевнена, Тарас в подальшому врахує.

Щодо подорожі, то кордон ми перетнули швидко і ввечері вже були в готелі в районі Катовіце – найкращому з усіх готелів туру. Щодо готелів, то мене здивувала звукоізоляція, особливо в Римі. Приїхали ми в цей готель замість 23.00 о першій ночі, тому що виникла затримка через запізнення з додаткової екскурсії в Пізу. І не зважаючи на те, що ми були після нічного переїзду, важко було заснути, бо було чути, що роблять сусіди справа, нагорі. На сніданки в Римі також особливо не розраховуйте. Все дуже скромно: пара круасанів, мюслі, хліб з маслом, сухарики. А сухий пайок, який ми отримали, виїжджаючи о 5-ій годині ранку, то взагалі один круасан, два сухарі та пакетик соку.

Окремо слід сказати про оглядові екскурсії. Безумовно плюс Аккорд-туру за ці екскурсії, тому що кожний турист має змогу побачити основні пам’ятки того чи іншого міста. При цьому враження від екскурсії, а зрештою від міста, залежить від екскурсовода, які дуже різні. Найкращим екскурсоводом була Марія в Римі. Вона цікаво, змістовно розповідала про місто. За дві години змогла показати нам античну і середньовічну частини міста та доставити до Ватикану. Мабуть, завдяки Марії і неповторній магії Риму, найбільше хочеться повернутися саме в це місто. Щодо інших екскурсії – враження посереднє. Зовсім не сподобалась екскурсовод у Венеції. Вона майже нічого не розповідала, хіба що трохи про центральну площу Сан-Марко. А потім просто поводила по вуличкам Венеції до мосту Ріальто.

Кілька слів хочеться сказати про додаткові екскурсії. Їх вартість вища, ніж у інших туроператорів. Таке враження, що на туристах заробляють. Так, екскурсія в Празький град коштує 18 євро, мабуть, за посередню, чесно кажучи, розповідь екскурсовода. За цю вартість хоч би показали платні частини цього комплексу, наприклад, Злату вуличку. Неприємне враження залишилось після цієї екскурсії. Щодо додаткової екскурсії в Пізу (відбувається у Флоренції), то здається, що її ввели, бо вона є популярна. Але при цьому не врахували, що група запізнюється (про що я читала в відгуках по іншим турам) і приїзд в готель в Римі відбувається вночі (приїхали після першої ночі, хоча було заплановано о 23.00).

Тому Аккорд-тур, будь-ласка, звертайте увагу на зауваження, які пишуть туристи на сайті та при заповненні анкети в кінці туру, і враховуйте їх.

В цілому, тур, звичайно, важкий, тому що реально «галопом по Європах», але надзвичайно цікавий.

|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
23 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах