Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 29 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2013
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Сказка Баварского короля

Вітаю. Сам тур «Казки Баварського короля» достатньо хороший як для бюджетного туру і підійде тим, хто хоче побачити по більше красивих місць за короткий час. Але будьте готові до того, що часу для прогулянок містом у вас буде мало, тому не розраховуйте побачити всю Прагу чи весь Мюнхен.

Готелі неприємно здивували, особливо в Зальцбургу. В Празі і Мюнхені відповідають заявленим зіркам, а от в Кракові і Зальцбургу більше схожі на дешеві хостели.

Автобус теж був дуже старим, навіть столиків не було на сидіннях. Кондиціонер працював погано, або замерзали, або було дуже спекотно.

Так, як в даному турі все розписано по хвилинам багато залежить від уміння супроводжуючого організувати групу та від пунктуальності туристів. Нам з супроводжуючою Людмилою не пощастило, вона не зовсім розуміла свої обов’язки і виконувала їх частково. Ми не вперше в подібному турі і тому знаємо як важливо супроводжуючому виконувати свої функції. Замість того, щоб організувати групу і присікти запізнення туристів, ми щоразу замість виїхати в установлений час чекали всією групою трьох – чотирьох туристів, які запізнювались на 30 – 40 хвилин. Відповідно цей втрачений час накопичувався за день і компенсувався за рахунок сну, а також призводив до конфліктів між туристами. Спали ми по 6 годин, а в останній день 4 години. Звісно, ми їхали не спати, але недосип накопичувався і гуляти містами в напівсонному стані – ми не за це гроші платили, в тому числі заробітню плату супроводжуючій!

В туалет ми зупинялись раз на чотири години, а на кордоні взагалі трапився курйоз, знаючи, що на кордоні в туалет не пускають, супроводжуюча санітарну зупинку перед кордоном не зробила, на кордоні у нас закінчився бензин і ми ще пів години простояли чекаючи поки водії знайдуть бензин, в результаті ми більше 4,5 годин без туалету здійняли скандал і тільки тоді Люда заворушилась домовлятись вже з нашими прикордонниками, бо поляки нас не пустили в туалет.

Всі прорахунки Люди описувати не буду, але шановний «Акорд тур», було б дуже добре, якби ви проводили тренінги для своїх супроводжуючих, щоб вони добре знали свої обов’язки, а не виконували їх через раз. Ми платимо тяжко зароблені гроші а не їдемо безкоштовно і вимагаємо гідних умов відпочинку, а не сваритись з сусідами і вічно проситись в туалет.

Другие отзывы t0tt0r0

Календарь 29.09.2013 - отзыв на тур Сказка Баварского короля
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах