Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 14 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2013
Голосов 2 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Три + Два… И…Скандинавия…

Відгук на тур SPO Три+Два И Скандинавия

Привіт всім учасникам рейсу 883.

Їздив з Акордом в третє. Організація туру не витримує ніякої критики.

В договорі про надання туру у всіх туристів було вказано час перебування в поїздці 11 днів, але "Акорд-тур" не повідомивши туристів зменшив час перебування в турі до 10 днів, ніяким чином не компенсувавши 1 день.

За декілька днів до виїзду в тур, "Акорд-тур" змінив час прибуття з поїздки до м. Львів з 17.00 год. на 23.00 год.

Прийшлось в "авральному" режимі міняти залізничні квитки. Виїзд з м. Львів в тур теж було затримано на 2 години. Причини затримання не повідомили. В м. Осло сталася неприємна ситуація з готелем. 18.09.13р. при поселенні в готель м. Осло мала місце заміна на інший готель. 19.09.13р. зранку виїхали в Флом на фьорди.

Екскурсія дуже сподобалась. При поверненні в Осло, керівник групи Тіщенко Віталіна повідомила, що нам знову замінено отель, а також те, що наші речі зібрано в пакети та винесено на зберігання до підсобного приміщення отелю. О 23.45 год. група прибула в отель і ми побачили, що наші речі скинуто в валізи (зубні щітки, білизна, продукти харчування, засоби особистої гігієни - все перемішалось). В багатьох туристів було вкрадено зарядні пристрої до телефонів, відеокамер, фотоапаратів, запасні акумулятори. На вимогу туристів викликати поліцію, так як на нашу думку мала місце крадіжка, керівник туру не відреагувала. До іншого отелю ми потрапили 20.09.13р. о 02.40 год. В м. Гетеборг виїхали в 11.45 20.09.13р.

Копенгаген дуже сподобався. Було достатньо вільного часу. Сподобався Розенборг та Фредеріксборг. Велика подяка гіду Тетяні. Завдяки її, ми за неповні два дні перебування в Данії, взнали не тільки про видатні памятки цієї країни, а також те, як данці живуть, навчаються та ін.

Сподобалось перебування на паромах.

23.09.13р. о 09.30 год. виїхали на автобусі з м. Гдиня до Львова. В дорозі один раз зупинились о 18.30 год., чи то на обід, чи вечерю. На польську частину кордону заїхали о 21.30 (за європейським часом). Перетнули кордон о 00.30 год. 24.09.13р. за українським часом. На залізничний вокзал м. Львів прибули в 01.40 год. 24.09.13р. Зважаючи на те, що у нас були залізничні квитки на 00.40, то на поїзд Ужгород-Одеса ми не встигли. Причина запізнення в тому, що якраз не хватило того 1 дня, на якому "Аккорд-Тур" зекономив.

Хочемо висловити подяку менеджеру по туризму "Аккорд-Тур" ВОЛЯНЮК Вадиму Валерійовичу, який не кинув туристів на самоті, нас наприклад, поселив в готелі, наступного дня поміняв нам квитки за рахунок "Аккорд-Тур". Тут потрібно віддати належне працівникам "Аккорд-Тур", які з турботою віднеслись до туристів.

Взагалі тур цікавий. Поїздка в автобусі не обтяжувала.

Другие отзывы юрец

Календарь 14.09.2013 - отзыв на тур Три + Два… И…Скандинавия…
Голосов 2
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах