Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 15 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2013
Голосов 1 «

Отзыв на тур Португалия... Клубника с Портвейном Лиссабон, Порто, Синтра, Мадрид, Мон Сан Мишель, Сен Мало, Бордо, Андорра, Анси, Страсбург.

Самодостатня, вихована, щаслива та поважна людина ніколи не буде наговорювати і писати бруд на інших людей. Тому що вона з повагою відноситься до себе та до інших людей. Їй не буде часу навіть думати про болото та вигадувати плітки, бо такі люди думають про благоустрій своєї сім'ї, дітей, онуків, рідних, думають про роботу, позитив, про чудово проведений час у турі та т. п. Тому мені особисто дуже шкода нещасних людей, які навкруги помічають тільки негатив та видумують якісь басні, тим самим в першу чергу показавши свою неповагу до себе в першу чергу.

Чому Ви Ліза не згадали той факт, що коли один турист не догледівши свої особисті речі на березі моря (які були вкрадені) та лишившись повністю без документів та грошей, на батьківщину потрапив всього на один день пізніше ніж уся група, тому що Юра Хвас дуже добре та швидко все організував. Потім, кордон назад ми проїхали за одну годину - це теж його заслуга. По трете організував швиденько авто для тих туристів, які запізнювались на потяги зі Львові додому. Всі туристи встигли на потяги та не втратили квитки та час. Що стосується Парижу, не вже Ви забули про зникнення одного дідуся, зв'язку з яким не було... якого ми пів ночі шукали їздивши по місту, зверталися до міліції і як Юра хвилювався за нього??? Прикро, що Ви чомусь це не згадуєте. А егоістично, ніби Ви їдете одна, а не в групі пишете, що як погано, що я-пані потрапила пізніше в готель. Вам треба подорожувати одній в своєму авто, такі тури не для Вас!

Що стосується алкоголю та перегару в автобусі. Окрім гіда там їхало ще 28 туристів, у кожного з яких та навіть у вас було повно вина. То чому саме всі шишки полетіли на гіда? Якщо кожний турист міг бути тим самим порушником дисціплини в автобусі, навіть Ви чи Ваші друзі.

Два рази автобус приїхав на хвилин 15 пізніше наміченого часу, лише тому, що у великих містах - великі пробки. В таких ситуаціях прибуття не залежить від водіїв та гіда. Ми дорослі люди і маємо це розуміти, а не як малі діти капризувати та показувати своє невдоволення спізненням автобусу.

Сам тур був чудовий, дуже повезло з великим, комфортним автобусом, де нічні переїзди, навіть для похилих людей, були досить легкі. Водії - професіонали своєї справи, дуже хороші люди, виховані, охайні, знаючі країни і міста де ми подорожували. Не перший раз подорожую з Аккордом, але у цьому турі був найкращий автобус і хороші професіонали своєї роботи! Якби Аккорд всі тури організовував з компанією Пілігрим, то всі нічні переїзди в турах були комфортні та легкі для туристів! Про гіда я вже писала вище. Він молодець!

Мені особисто дуже запам'ятався Мис Рока - крайня точка Евразії, де чудова природа, Атлантичний океан (водичка була не дуже холодна, хвиль зовсім не було, покупалися на славу). Неймовірно закохалася в Барселону, Париж. Дуже сподобався Ліссабон та Мадрид, озеро Гарда в Італії. Готелі були класні, екскурсії цікаві. Маса приємних спогадів та вражень. Дякую Вам Аккорд за незабутні хвилини життя!!!
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
24 июля 2019
Реклама
Отзывы о других турах