Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 28 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2013
Голосов 6 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур В заманчивом Париже + Мюнхен, Дрезден и Диснейленд!!!

Величезний привіт всім учасникам рейсу 146 (особливо нашим "активним бабулічкам" з Одеської області)!!!

І так, нарешті, знайшли час і вирішили написати кілька слів про 6 чарівних і незабутніх днів, які ми провели у Європі. Отже, наші враження, побажання та рекомендації:

1. Якщо ви досі вагаєтесь їхати в цей тур чи ні, то ми одноголосно рекомендуємо!!! Море вражень, заряд позитиву і стан ейфорії, які і на сьогоднішній день ще відчуваємо, - стимулює до нових подорожей та знайомств.

2. Якщо ви вже вирішили поїхати, то найголовніше, що потрібне вам у дорозі - це хороший настрій та позитивний заряд енергії на всі дні подорожі (якщо людина з самого початку налаштована на найкраще, то в кінцевому результаті так обов'язково і буде), вміння спілкуватись з людьми (з різних країн, різного віку), швидке сприйняття інформації (а її, повірте, буде дужеее багато), а також здатність активно рухатись (в деяких ситуаціях навіть бігати: -)!!!).

3. Необхідно перечитати всі відгуки про даний тур (у вас буде багаж рекомендацій людей, які побували і відчули всі плюси та мінуси даної подорожі).

4. Що брати у подорож?. Достатньо буде однієї пари змінного взуття (туфлі брати не рекомендуємо!), 2-3 реглани, плєд і підголовник для нічних переїздів у автобусі. З їжі можна запастись водою (ціни у Європі різні - від 3-ох злотих до 6 євро), печиво, горішки. Якщо ви хочете брати мало додаткових екскурсій, заплануйте вдома що і де ви б хотіли побачити самостійно (там часу на роздуми не буде: -)). Карти кожного міста нам надав наш гід у автобусі і проконсультував що, де і як (ще й особисто підходив до тих, кому було незрозуміло).

5. Щодо самої подорожі: 1-ий день ми провели у автобусі..., пізнє заселення у готель Willa Park на території Польщі. Смачний і ситний сніданок 2-го дня розпочав нашу подорож, виселення з готелю, переїзд у Берлін. Берлін зустрів нас прекрасною погодою та біговим марафоном!!! : -)..., всюди натовпи людей, п'ють пиво, святкують!!!: -). Після оглядової екскурсії, в нас був вільний час і ми попрямували у Берлінський кафедральний собор, піднялись на його верхівку (неймовірна краса!!!!: -)) - 7євро. Потім екскурсія "Пива багато не буває" - рекомендуємо тим, хто поціновувач пива і м'яса: -). Нічний переїзд.... і Париж!!! "... Свято, яке завжди з тобою... "Це місто було на одному диханні, архітектура зачаровує.... Після оглядової екскурсії, в нас був вільний час, під час якого ми відвідали сад Тюїльрі, пройшлись до Лувру, по набережній Сени. Поселення в готель. У вечірній час пропонувались екскурсії на Монпарнас та Монмартр. Ми ж попрямували на Ейфелеву вежу. Найшвидший шлях - це пішки до 2-го поверху, на який ми просто вибігли за кілька хвилин!!! : -) (5 євро), а потім ліфтом на 3-ій (6 євро). Враження-ВАУУУУУ!!!! Вечірній Париж у всій красі..... це треба бачити. Готель. На сніданку скуштуйте справжніх французьких круасанів-смакота!!! (ми ще у місті купляли, коли гуляли). Наступний день ми теж гуляли самостійно: Нотр-Дам де Парі, Єлесейські поля, площа Згоди-фр. Concorde (яка була місцем зустрічі групи), Латинський квартал, Монмартр з білокам'яною Сакре-Кер, Паризька опера, Тріумфальна арка, площа Бланк, на якій знаходиться знаменитий мюзік-хол «Мулен Руж», парфумний магазинчик біля Лувру, який нам показав наш гід (за що йому величезне СПАСИБІ!!!), а ще кілька магазинів, де купили собі французького вина та сиру....: -) Нічний переїзд..... і Дрезден!!!!! Дуже і дуже красиве місто!!! Нам надзвичайно пощастило з екскурсоводом! Гарольд (так його звали) справжній знавець своєї справи, розказав нам про історію міста, показав найбільш визначні місця і дав дуже важливі рекомендації що і де можна купити, яке пиво найкраще полюбляють у Дрездені (Radeberger). Скуштуйте їхні булочки з сосискою (Брат Вуз - ось так нам рекомендував Гарольд)..... Пізнє поселення (близько 3-ої ночі) в готелі у Кракові. Оглядова екскурсія, вільний час під час якого ми прогулялись по місту, відвідали печеру дракона, почастувались кавусею у кав'ярні та посмакували рогаликами з сезамом.... І додому! : -) На головний вокзал Львова прибули у 22.30.

6. Малеееесенькі недоліки: -): все відбувається в надзвичайно швидкому темпі (що не всім подобається), санітарні зупинки 20-30 хвилин (за які потрібно встигнути помитись, переодягтися, поїсти і все це при великих чергах до вбиралень!), все потрібно робити вчасно ("Цигель-цигель!!! ", як казав наш гід: -)), пізні поселення в готелі (а відповідно і недоспані ночі), ну і нічні переїзди (для нас вони були комфортними і зручними).

ДЯКУЄМО:

- всім членам нашого екіпажу:)))), дружні, привітні, з деякими будемо спілкуватись, а можливо і подорожуватимемо надалі!!!

- нашим пілотам-водіям: -)) Анатолію і Анатолію - не тільки професіоналам своєї справи, але й просто хорошим та позитивним людям (що дуже важливо принаймні для нас). Бажаємо їм ввічливих туристів та вдалих подорожей!

- нашому гіду - Володимирові Жайло. Людина комунікабельна, ерудована, пунктуальна!!! (чого вимагає і від інших), активна (і йому довелось побігати в турі:))), знаходить індивідуальний підхід для кожного туриста. Проблеми (а вони в нас були) вирішує швидко, оперативно та без жодного негативу. Володя одразу ознайомив нас з основними правилами, попереджав що все буде "по інструкції":))), але сказав, що кінець буде тільки позитивний (залишаються тільки найяскравіші враження і це факт). Побажання від нас: позитиву, зростання, терпіння та підкорення нових маршрутів!!!! :)))

З повагою, вдячністю та посмішками - Марічка та Люба.
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
20 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах