Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 27 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2013
Голосов 0 «

Отзыв на тур SPO Лучший пивной праздник – Октоберфест!

Привіт всім! Хочу поділитись враженнями від туру, який мав би принести море задоволення! Насамперед хочу відзначити що організація самого туру була просто кошмарною!!! Виїхали ми зі Львова в 9 ранку (хоча спочатку йшлось про 7 ранку на виїзд), начебто нічого такого, як спочатку здавалось, але зупинялись ми часто, на довго (зупинка мала бути 30хв - всі в автобус зібрались через 1год), потім як виявилось ми ще по дорозі мали підібрати людей, на яких чекали теж!!!! Тративши свій час не на те що треба!!! В РЕЗУЛЬТАТІ почали кордон проходити тільки о 16.00!!! Дурдом!!! А до Будапешта ще їхати дуже дуже довго!!! Хвала пройшли кордон за якусь годинку, тим не менше в Будапешт попали в 21.00!!!! Скажіть от що можна побачити?!!!! Погуляли дві години по Будапешту, вечером коли все закрито, не зробити фотографій, не роздивитись міста... В мене нема слів!!! Як виявилось, нам ще треба було їхати 120км до готелю!!!! Чудеса нас чекали на кожному кроці!!! Приїхали в готель замучені, голодні, не задоволені від побаченого. пережитого..... о пів на другу лягли спати!!!

9 годин автобус має стояти!, тож виїхали ми на Мюнхен о 10.30, до Мюнхена майже 600км, отож так і пройшов наш другий день туру - В АВТОБУСІ!!!! Проїжали ми через Відень (не розумію чому цей день не можна було присвятити Відню, а потім поїхати на Мюнхен)!!! В Мюнхен ми приїхали в 20.00!!! На Октоберфест не попали. сказали що вже пізно і там немає що робити, тож нас відправили на екскурсію по місту, екскурсовод, в такий час, і не старалась нам догоджати, йщла собі розказувала, а де люди були і що вони нічого не чули - нічого, подумаєш.... Ми просили тільки одного, хотіли посидіти спокійно - попити ПИВА накінець то мюнхенського, сосісок поїсти, ну хоть так!!! Та ні біжіть люди добрі за екскурсоводом!!! Магазини пусті - щоб купити пива до дому, я вже просто мовчу!!! Чи то нас в такий завели просто, не знаю... я дуже розчарована була!!! Знову ж таки готель не в Мюнхені, 75км їхати, ну це нормально було, терпимо. Це була субота, нас переконували що ми завтра зможемо все купити, що нас цікавить, і пиво і сувеніри... Не спорю, на другий день ми купили сувеніри, але не пиво - в неділю всі магазини Германії закриті!!!!

В Нойшванштайн не назбиралась група: - (((((провели день в Мюнхені... Ну як день, 6 годин, в 17.00 пора виїжати назад на Відень, а це майже 600км!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Тур таки називався АВТОБУСНИМ не просто так, я вам скажу: - ((((

В готелях жили найдешевших, холодно, сніданок ніякий, його, можна так сказати, просто не було!!! Булочка і масло, от супер!!!

ЛЮДИ - ХОЧЕТЕ ПОБАЧИТИ СВІТ - НЕ ЇЗДІТЬ АВТОБУСНИМИ ТУРАМИ, а поїдьте самі куди хочете!!!

P. S. Вибачаюсь за орфографію: -)
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
18 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах