Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
7
фото
Поездка: 26 октября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2013
Голосов 3 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Моя Любовь!

Рейс 196 26/10/2013-03/11/2013

«Моя любов в Парижі……»

Лише декілька годин тому повернулася з цього туру, є бажання і сили поділитися враженнями.

Тур надзвичайно насичений, трошки мало часу в деяких містах, і я розумію чому, адже неможливо за 9 днів побувати «повноцінно», в даному випадку в 4 – х європейських країнах, ви побачете дуже багато, просто недостатньо. Але це зовсім не причина не вибирати такий відпочинок, адже перевага саме таких турів і полягає в тому, що вони дають можливість «придивитись» до цього чи іншого місця, а потім вирішити для себе: «Чи хочу я повернутись туди знову і чи вже на довше», саме з таких міркувань я вибираю такі тури, головне себе позитивно налаштувати на переїзди, на те, що повноцінно висипатись будете дома, адже всі ці витраченні сили, варті цього, в результаті ніколи немає розчарування, просто інколи подобається щось більше, а щось менше. Країни та міста, які охоплює даний тур без винятку заслуговують уваги, там справді є на що подивитись (пишу узагальнюючи, оскільки описати важко неймовірну красу цих місць і атмосферу, яка там панує, там справді потрібно побувати). Як на мене, Краків не вартий цілого дня, (не в образу тим хто любить це місто, це лише моя особиста думка), краще б більше часу провести в Ерфурті. Ерфурт, Мец, Дрезден, Брюссель красиві, цікаві кожен по-своєму міста. Обов’язково побувайте в Генті і виберіть подорож в Нормандію (це факультативні екскурсії). Руан зі своїм величним собором, курортні містечка Довіль, Трувіль і звичайно протока Ла-Манш……Атлантика…………не залишать байдужими вас точно. Париж…………ну що можна написати про Париж…………ПАРИЖ ………це ПАРИЖ……………він чекає на вас……………і не розчарує зовсім......

Все в цьому турі сприяло хорошому відпочинку: Погода потішила на диво не зовсім тією погодою, яка може бути в кінці жовтня - сонечко, чисте небо, а якщо і були хмаринки чи дощик, то зовсім чуть - чуть; наша Група – це люди, які розуміють, що таке повага один до одного, не запізнювались, ніхто не конфліктував, всі були задоволені і позитивно налаштовані. Все було тепло, позитивно, навіть ВСІ митні «процедури» пройшли менше, аніж за годин з такою легкістю, що не одразу зрозуміли, що «все», «ми вільні».

Особливістю цього туру для мене були люди, які супроводжували нас в цій подорожі - Міша, Орест та Володя.

Наші водії Міша та Орест, надзвичайно позитивні, толерантні, легкі люди, своїм позитивом і хорошим настроєм «заряджали» всіх нас. Професіонали своєї справи, наш автобус завдяки ним був, як маленький дім на колесах – безпечний, чистенький і затишний. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ще не один раз!!!!!!

Володимир Жайло - наш керівник, безумовно заслуговує особливої подяки. МЕГА організована, відповідальна, надійна людина, віддача якої складала навіть не 100, а всі 200 відсотків, ніхто не був «обділений» його увагою та турботою, свої обов’язки виконував на повну і до кінця. Я, як людина, яка подорожує незнайомою країною відчувала (впевнена, що і вся група), що в особі Володі про мене подбають, вирішать проблему, якщо вона у мене виникне, і що обов’язково буде все добре…., що це не просто слова ми мали змогу переконались в дійсності. Я подорожую з Аккордом не вперше і вважаю, що на керівників груп мені справді щастило, але цього разу пощастило особливо. Незнаю чи буде читати ці рядки Володя, але ще раз хочу висловити йому вдячність за те, що він такий молодець, його туристи щасливчики, навіть, якщо хтось і не зрозуміє свого щастя. Окреме, спасибі всім працівникам Аккорду, які працювали над тим, щоб ця подорож відбулася. Сподіваюсь це не остання моя подорож з Аккордом.

Подорожі для мене - це «ковток свіжого повітря», раджу всім відкрити для себе «цей світ», знаходити нових друзів і отримувати масу задоволення та позитиву!!!!!!

Вітання всім тим, з ким ми провели цей чудовий тиждень.

Вікторія………………..

Другие отзывы Вікторія

Реклама
Отзывы о других турах