Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 23 октября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Ноябрь 2013
Голосов 6 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Наш красивый уикенд!

Рейс №883

В автобусний тур ми з подругою їхали вперше. Довго обирали і зупинилась на турі «Наш красивий вікенд» оскільки за незначну суму була можливість ознайомитись з 4 країнами. Саме ознайомитись і зробити висновок в яку з країн ви б хотіли повернутись знову) І не прогадали!!!

Тур надзвичайно красивий і пізнавальний! Все було організовано на найкращому рівні. Велика вдячність нашому керівнику групи Юлечці, це надзвичайно позитивна людина, яка була уважна до кожного і завжди надавала необхідну інформацію. Велике спасибі нашим водіям, які відмінно знали маршрут і ніколи не запізнювались, дійсно професіонали.

Готелі були дуже хороші. Оскільки ми приїжджали до готелів дуже пізно і натомлені від вражень, звертати увагу на якісь маленькі дрібниці, як то зламані дверці в душовій кабіні, не було часу)). Хоча у нас таких навіть не зустрічалось)). Сніданки в готелях були ситні і смачні. Хотілося б зазначити, що не доцільно порівнювати їх зі сніданками в Турції і Єгипті, і жалітись на те, що їди мало. Всі наїдалися вдосталь, навіть кремезні чоловіки))).

Всі екскурсії, оглядові й факультативні, дуже гарно організовані, гіди в кожному місті надзвичайно цікаво подавали інформацію і за це їм велика вдячність. Обов’язково відвідуйте факультативні екскурсії!

Всі міста по-своєму прекрасні, але Прага зачарувала, тому ще не раз туди повернусь)

Спасибі Аккорду, особисто Юлі))) Бажаю всім такої прекрасної поїздки і приємних спогадів!!! Їдьте і не зважайте на негативні відгуки! А ми з подругою вже плануємо наступну подорож разом з Аккордом))

|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
16 июня 2019
Реклама
Отзывы о других турах