Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
1
фото
Поездка: 26 сентября 2010
Отзыв:
ТОП рейтинги месяца - Октябрь 2010
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур Азартный отпуск в Париже

Подорож видалась незабутньою. Насамперед хочеться подякувати керівнику нашої групи Олегу Дільному. Це спокійна, врівноважена та всебічно обізнана людина. Завдяки цьому наша поїздка пройшла бездоганно. Сподобалось все. Готелі у всіх країнах порадували. Сніданки перевершили очікуване. Особливо здивував чудовий готель «Іbis» у Франції. По ходу всієї подорожі негативні моменти просто не відчувались (скоріше за все вони мабуть були просто відсутні).

Прага вразила з першого погляду. Вузенькі вулички створювали атмосферу затишку. Не зовсім сподобалася екскурсія на кораблику по Влтаві (може це у порівнянні з аналогічною в Будапешті по Дунаю). Місто Карлові Вари відзначилось своєю бездоганною архітектурою та термальними джерелами. Пивоварний завод «Krusovice» виявився дійсно королівський. Екскурсія по заводу була чудовою. Потім пройшла дегустація 3 сортів справжнього пива. Кожному на згадку подарували пивний келих. Вільний час ми витратили на прогулянку по місту (в термальні басейни майже ніхто не ходив).

Зранку на нас чекав затяжний переїзд до Парижу. Але дружня атмосфера, що панувала в автобусі, дала можливість не відчути втоми.

В Парижі, спочатку, у нас була автобусна екскурсія. Завдяки організаторським здібностям Олега в перший день була організована екскурсія на кораблику по Сені. Це дало можливість розвантажити наступний день нашого перебування в Парижі. Ми відвідали Версаль, Лувр та дійсно «легендарний» Монмартр.

І, нарешті, Діснейленд – країна казки, як для дітей так і для дорослих. Відвідати Діснейленд раджу, без винятку, всім. Ми потрапили майже на всі атракціони, в чергах стояли 5 – 10 хвилин. Покидати це «райське» містечко не хотілося нікому. Останньою країною нашої подорожі була Німеччина – місто Нюрнберг. Не зовсім сподобався гід, але саме місто вразило своєю величністю. У нас було вдосталь вільного часу щоб відвідати магазини, купити сувеніри та скуштувати справжнє німецьке пиво з ковбасками.

Кордон ми пройшли за 1 годину та вже о 8 годині ранку були у Львові…

До наступної зустрічі разом з Аккордом!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Другие отзывы Шаровская Оксана

Календарь 09.09.2011 - отзыв на тур О тайнах поведает Восток...
Голосов 0
Календарь 27.05.2011 - отзыв на тур Бодрящий кофеек!
Голосов 0
Календарь 10.09.2008 - отзыв на тур Соблазнительная Хорватия!!!
Голосов 0
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
26 марта 2019
Реклама
Отзывы о других турах