Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
Поездка: 21 сентября 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 1 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур И раз... и три... там Рим - смотри

Привіт всім туристам, хто їздив у даний тур 21.09.2013 та всім тим, хто бажає їхати у цей чудовий тур. Тур прекрасний, дуже насичений враженнями та емоціями, хоча є виснажливий (два нічні переїзди). Гід від компанії була у нас Анічка Романюк, дуже хороша, відповідальна, молода людина, просто умнічка, завжди допомага у всьому. Автобус був комфортабельний, водії - знавці своєї справи. Щодо програми туру, то вона дуже насичена - 3 країни і 7 міст. Вроцлав - дуже гарне містечко, раджу всім туристам піднятися на башню, подивитися на місто зверху - це просто казка (гід вам обов'язково покаже) та не йти на додаткову платну пішохідну екскурсію, що є у програмі. Туди можна самостійно дійти самим та з економите 20 євро. Прага - це просто казка, моє улюблене місто. Раджу самим погуляти по місту (грачани, башня, вид з якої на Прагу просто шикарний). Також рекомендую туристам купляти їжу на наступні дні подорожі у Польщі чи Чехії, бо в Італії дуже дорого. Італія зустріла нас дуже хорошою погодою. Флоренція - місто таке собі, чомусь мені не сподобалося, я очікувала від нього більшого. Хоча є один плюс - там є шкіряний базарчик, де можна купити сумки шкіряні починаючи від 20 євро (маленькі) до 100 євро. Рекомендую, купила собі велику шкіряну сумку, ношу її кожен день на роботу і вона як нова. По Флоренції орієнтуватися не складно, як і в кожному місті туру, карти усім видадуть. Що цікавого у Пізі - це звичайно башня, у місто нас не водили, екскурсія була десь до години, їхали до Пізи 2 години (туди і назад). У нас у групі були люди, які самі їхали до Пізи електричкою із Флоренції. Так значно дешевше і швидше.

Рим - дуже красиве місто. Обзорна екскурсія дуже насичена, показують всі визначні місця і закінчується біля Ватикану. Раджу всім додаткову екскурсію у Ватикан, бо це щось надзвичайне. В Колізей можна цілком самим купити білети і походити по ньому. Ціна білета 18 євро, а не 30. Екскурсію по нічному Риму не рекомендую. Раджу самим походити по місту. Заблудитися не реально, там все зрозуміло, тим більше карти будуть. Метро в Римі також не дуже складне, не те що в Парижі. Венеція - місто кохання, карнавалу, гондол. Рекомедую поїздку по гондолі - це просто супер - вода, гондола, гондольєр, венеціанські вулички - це щось неймовірне. Палац Доджей в центрі, на площі Сан Марко, можна самому купити білета та піти на екскурсію. Це значно дешевше, ніж в Аккорді. Взагалі по Венеції я рекомендую самому піти гуляти по місту, венеціанські вулички, вода, мости - це так романтично. І на останок про Краків. Це місто, яке вражає королівською величчю, чисте, привітне, гарне, посідає гідне місце в калейдоскопі міст, які варто відвідати. Щодо додаткових екскурсій, то рекомендую Величку та польське пиво - дуже прекрасні враження та емоції. Хочу декілька слів сказати про готелі - умови проживання чудові, сніданки - вкусні, насичені, проте рекомендую приходити першими (вибір страв більший).

Звичайно все не напишеш і не розкажеш, хто хоче більше інформації по туру пишіть на електронку masjania@i. ua з радістю відповім. До зустрічі.

Номинации отзыва

3

Другие отзывы 111

Голосов 1
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
21 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах