Общий рейтинг:
Аккорд-тур Львов – отпуск, отдых, путешествия
еще
5
фото
Поездка: 15 декабря 2013
Отзыв:
ТОП рейтинги сезона - Зима 2014
Голосов 0 «
Все лидеры  |  Приобрести отчет

Отзыв на тур В заманчивом Париже + Мюнхен, Дрезден и Диснейленд!!!

Рейс №446 (15.12.13-20.12.13.)

З "Аккордом" подорожуємо уже 5-й раз. В цю поїздку не збирались, бо в Парижі були вже два рази (чоловік подарував мені Париж на 50 років). Але нам запропонували заміну туру - і ми погодились, про що не пошкодували.

Спочатку був Берлін. Дуже сподобалась вечірня екскурсія з Аллою "Зачарований Берлін". Ввечері це місто значно яскравіше, привбливіше і загадковіше. В Пергамоні були раніше, але це те, що потрібно відвідати в Берліні в першу чергу - подивитись на пергамський алтар і ворота богині Іштар (справді вражає). Перший нічний переїзд - і ми знову в Парижі.

Париж - це місто, в яке можна повертатись і вдруге, і в третє. Ми були майже на всіх екскурсіях раніше, але і досі в захваті від розповідей Івана Івановича, подорожі в Нормандію і галереї химер у Нотр-Дамі. Отож цього разу ми поїхали на метро в урбаністичний район Дефанс - помилувались Гранд Аркою, хмарочосами, відвідали ТЦ "Чотири пори року" і рушили до Тріумфальної Арки, відпочиваючи в чудових паризьких сверах. А далі - по Єлисейським полям до обеліску і парку Тюільрі. Тепла погода, різдвяні ярмарки, новорічна ілюмінація створювали святковий настрій, ми чудово провели час. Сувеніри з Франції - круасани, набір сирів, вино і парфуми. Другий нічний переїзд в Дрезден.

Дрезден - дуже миле німецьке місто з чудовою архітектурою, картинною галереєю і веселим екскурсоводом Герольдом. Відкрили для себе парк скель Бастай - краса неймовірна. Купили рідвяний глінтвейн і штолєн - це сувеніри з Німеччини. Єдиний мінус подорожі - дуже довгий переїзд з Дрездену в Краків (були в готелі о 4 год. ночі, а сніданок - 8-00).

Краків - місто польських королів, Вавель, Сукенніци, костели...

Хочу подякувати керівнику групи Христині хомик - дуже приємна, позитивна і уважна дівчина. Усім усе розповідала, на всі запитання відповідала.

А ще дякую всій нашій групі (в автобусі не було жодного вільного місця). Були туристи з усієї України - Одеса, Запоріжжя, Львів, Чернівці, Володимир Волинський і т. д. Усі були дуже дружні і організовані. ніхто не запізнювався (тільки ми один раз запізнились на 5хв. - сорі).

Особливий привіт гальорці!!! Ви всі дуже класні! Я би з Вами поїхала ще раз! Гайда в Норвегію?!

Номинации отзыва

0
|
|
|
|
|
|
|
|
* объекты, маршруты, исторические места, отели которые упомянуты в отзывах с более ранней датой размещения отзыва, могут не соответствовать объектам, которые актуальны в туре на данный момент
С целью улучшения сервиса, просьба сообщить причину закрытия (отказа) от функции "Заказать".
Будем очень признательны за Ваш вклад в развитие функции.
OK
Спрашивайте...
Спрашивайте...
Подберем тур!
Подберем тур!
Забронируем!
Забронируем!
22 мая 2019
Реклама
Отзывы о других турах